Як домогтися успіху

Як домогтися успіху
Кожен з нас прагне до успіху і благополуччя. Але іноді здається, що начебто ви робите все те, що необхідно для досягнення успіху, але він не поспішає. У той же час інші люди, набагато менш амбітні, вже стають благополучними. Можливо, проблема в тому, що ваші дії у напрямку до успіху безсистемні і тому не приносять належного результату. Буває також, що область, в якій ви прагнете досягти успіху, вам просто не цікава, але ви намагаєтеся йти вперед, тому що не звикли кидати незакінчені справи. Зрозуміло, займатися тим, що не цікаво, досить важко.

Раніше вважалося, що людина повинна вибрати свою майбутню професію ще в останніх класах школи, вступити до вузу, вивчитися, почати працювати по цій професії і все життя працювати тільки по ній. До цих пір багато повторюють цю модель. Добре тим, хто дійсно твердо вирішив в 15-16 років, що буде, наприклад, журналістом, і хто не втратив інтерес до обраної професії. Однак не завжди це так. Часто буває так, що професія набридає або стає нецікавою. Складно домогтися успіху в тому, що нецікаво: замість того, щоб відчувати залученість в робочий процес, ви будете відчувати втома і поглядати на годинник. Тому, щоб домогтися успіху, потрібно правильно вибрати свою професійну область. Або ж - вчасно змінити її.

Звичайно, змінити професію нелегко. Тим, хто хоче просто перейти в суміжну професійну область, доведеться починати з невеликої посади, а тим, хто хоче змінити професію кардинально, - переучуватися. Однак у багатьох випадках це виправдано.

Ким би ви не були, неможливо домогтися успіху без його планування і правильної постановки цілей. Виберіть час, коли вас ніхто не буде відволікати, і напишіть або наберіть на комп`ютері відповіді на наступні питання:
1. що для мене успіх?
2. навіщо мені успіх?
3. коли я стану успішною, що я зроблю?
Відповідайте щиро, важливо, щоб на ці питання відповідали ви, а не ваша мама в вас, яка, наприклад, завжди хотіла бачити вас лікарем. Неважливо, якими будуть відповіді, не бійтеся "примітивних" відповідей на кшталт "коли я стану успішною, я куплю іншу машину". Важливо, щоб ви поставили собі певну мету, мотивувати себе на успіх, тому що працювати заради будь-якої певної мети набагато легше, ніж просто заради чогось абстрактного.


Після відповідей на питання приступайте до планування своїх кроків до успіху. Тут уже все залежить від ситуації. Хтось захоче отримати додаткову освіту або вивчити іноземну мову, хтось буде будувати плани по заняттю посади начальника відділу у своїй компанії, хтось задумається про власний бізнес. Важливо накидати план досягнення своєї мети - успіху. Не забудьте про те, що для кожного кроку потрібно поставити чіткий термін виконання.

Склавши план, не ховайте його в ящик столу, в який ви не заглядаєте. Нехай він буде у вас на видному місці. щоб ви завжди могли звірятися з ним і розуміти, що ви робите правильно, а що ні, вносити корективи. Зрозуміло, що для досягнення успіху в будь-якій області доведеться багато працювати. Цей план буде певним чином підштовхувати вас до роботи, не давати розслаблятися, адже зробивши перші кроки, можна з більшою легкістю зробити наступні.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

На шляху до успіху фото

На шляху до успіху

Успіх у свідомості людини може асоціюватися з матеріальним благополуччям, з гармонією в сім`ї або з досягненням…

Як знайти себе в кар'єрі фото

Як знайти себе в кар'єрі

Дуже часто намір зробити кар`єру диктується не меркантильними міркуваннями - мрією про високу зарплату, престижем і…

Як досягти успіху в кар'єрі фото

Як досягти успіху в кар'єрі

Як свідчить статистика, кількість керівників-жінок на російських підприємствах вже порівнянно з кількістю…

Як домагатися цілей фото

Як домагатися цілей

Досягати поставлених цілей вміє не кожен, часом домогтися бажаного заважають лінь, відсутність мотивації, невміння…

» » Як домогтися успіху