Винотерапия - здоров'я і довголіття

Винотерапия - здоров`я і довголіття
Винотерапия - це метод лікування, який заснований на цілющих властивостях винограду. Вона стала розвиватися недавно, незважаючи на те, що про користь вживання виноградного вина знали ще стародавні цілителі. Зараз це один з найбільш приємних і модних методів поправити здоров`я, підвищити настрій і поліпшити самопочуття.

Винотерапия отримала розвиток після ретельного дослідження фахівцями так званого «французького парадоксу». Раціон французів ніколи не вважався здоровим. Вони не мислять своє життя без сиру, яєць, м`яса та іншої їжі з високим вмістом холестерину, тим не менш, у Франції від серцево-судинних хвороб помирають рідше, ніж сусіди по континенту. Як виявилося, істина в хорошому виноградне вино.

Цей метод лікування має на увазі не тільки його прийом всередину. Крім вина в ньому також присутня виноградне масло, екстракти, вичавки і, звичайно ж, свіжий виноград. Вино рясніє поліфенолами, здатними знешкоджувати вільні радикали, які утворюються в організмі під впливом ультрафіолету, сильну загазованість повітря, стресу, сигаретного диму. Саме вони вважаються основною причиною старіння. Виноград також сприяє окисленню холестерину, який закупорює і пошкоджує кровоносні судини, утрудняє кровотік, підвищуючи ризик серцевих недуг.

Після курсу винотерапии відбувається очищення шкіри, підвищення імунітету і нормалізація роботи внутрішніх органів. У нього входять такі процедури, як пілінг, масаж, гідромасажні ванни, маски для тіла та обгортання.


Масаж тіла на основі виноградного масла зволожує, оновлює і пом`якшує шкіру, завдяки наявності фруктових кислот. Пілінг тіла виконується скрабом з натуральних ефірних масел, меду і подрібнених кісточок винограду. Він покращує кровообіг, очищає і робить шкіру гладкою. Обертиваніt робиться на основі суміші зі спеціальної глини, виноградного листя і кісточок. Гідромасажні ванни з вичавками червоного винограду допомагають розслабитися, активують кровообіг. маски на основі вина зупиняють старіння, повертаючи шкірі колишню пружність. Подібне комплексний вплив на втомлений організм сприяє його омолодженню.

Природно, на додаток до цього курсу потрібне регулярно, але в помірній дозі, вживати червоне вино всередину. Курс винотерапии показаний при авітамінозі шкіри, целюліті, безсоння, проблеми кровообігу.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Смачна краса фото

Смачна краса

Після довгої і холодної зими хочеться бачити свою шкіру молодою і здоровою. На щастя, сучасна косметологія готова…

Вино для краси фото

Вино для краси

Мало хто знає, що таке еніотерапія. Синонім цього терміна - винотерапия або лікування вином для здобуття краси і…

Винотерапия - користь вина фото

Винотерапия - користь вина

Справжніми цінителя вина не тільки в якості гастрономічного вишуканості, але і засоби для продовження молодості…

Маски для обличчя з винограду фото

Маски для обличчя з винограду

Виноград, володіючи багатьма корисними властивостями, є дуже популярним для приготування різних косметичних засобів, в…

» » Винотерапия - здоров'я і довголіття