Зміцнюємо здоров'я до осені

Зміцнюємо здоров`я до осені
Теплий літній сезон дає кожній жінці можливість поправити здоров`я, з`їздити у відпустку і підготуватися до зими, але далеко не всі можуть знайти час і кошти для щорічних поїздок в південні країни. Навіть якщо жінка залишається в місті на літо, вона може докласти максимум зусиль для зміцнення власного здоров`я і поліпшення настрою.

На курортах морське повітря і яскраве сонце омолоджують і оздоровлюють організм, а розумне кількість ультрафіолету сприяє виробленню гормону щастя ендорфіну. Для того щоб поніжитися під яскравим сонцем, не обов`язково їздити в інші країни, особливо, якщо ви не можете вирватися з міста - просто спробуйте проводити вихідні на природі. Для цього можна виїжджати на заміський ділянку або їздити на пікнік з наметом.

Пийте більше персикових, апельсинових, абрикосових і морквяних соків, бажано свіжих - в них містяться корисні вітаміни, а також, завдяки цим сокам, ваша шкіра швидше придбає під сонцем гарну рівну засмагу. Не забувайте користуватися спеціальними оліями для засмаги - вони роблять його рівніше, а також доглядають за шкірою, зволожуючи її.

Аналогом морської води може стати ванна з концентрованої сіллю Середземного або Мертвого моря, яка розслабляє і тонізує організм, а для того щоб зміцнити м`язи плаванням, ви можете записатися в басейн. Час від часу влаштовуйте в домашніх умовах справжній спа-салон з морською сіллю, ароматичними маслами і скрабами з кави, солі і меду. Не приймайте ванну з сіллю більше півгодини, а після ванни відпочивайте, загорнувшись в теплий рушник або махровий халат.


Для того щоб організм не відчував в літні дні нестачі кисню, потрібно обов`язково гуляти кілька разів на тиждень в міських зелених зонах - в парках, лісових масивах, ботанічних садах. Купуйте мінеральну воду, збагачену озоном, а також спробуйте час від часу пити кисневі коктейлі.

Напередодні осені особливо актуальним стає підвищення імунітету - ефективним способом запобігання простудних захворювань є звичайне ходіння босоніж по траві і камінню. Ходіть босоніж на природі два рази в тиждень, і імунна система повернеться в потрібний стан.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як швидко підвищити імунітет? фото

Як швидко підвищити імунітет?

Із закінченням зими і початком весни кожній людині необхідно серйозно задуматися про те, яким чином йому зміцнити свій…

Найпопулярніші цілющі ванни фото

Найпопулярніші цілющі ванни

Вода - це чарівний, очищающий джерело, що рятує від усіх хвороб, відновлює життєві сили організму, живить, освіжає і…

Чудові ванни для тіла фото

Чудові ванни для тіла

Тепла ванна подарує міцний сон, зніме нервову напругу після робочого дня. Холодна вода тонізує і бадьорить. А як щодо…

Домашнє спа - кілька рецептів фото

Домашнє спа - кілька рецептів

Ми зібрали для Вас цікаві рецепти, за допомогою яких Ви зможете зробити SPA процедури у себе вдома. Подаруйте собі пару…

Як прийняти ванну фото

Як прийняти ванну

Немає нічого простішого, ніж прийняти ванну. Але і в цьому, на перший погляд такому звичному дії, є свої секрети і…

Босоноге літо фото

Босоноге літо

Літо - чудова пора для ходіння босоніж. Це не тільки корисне, але і приємне заняття. Для цього можна використовувати…

Морська сіль: джерело краси фото

Морська сіль: джерело краси

Про корисні властивості морської солі відомо давно. Вона застосовується для лікування різних захворювань, а також…

Цілющі ванни для схуднення фото

Цілющі ванни для схуднення

Тепла ванна - поєднання приємних відчуттів з корисним впливом на весь організм. Залежно від того, які речовини додані у…

» » Зміцнюємо здоров'я до осені