Радості сексу для здоров'я

Радості сексу для здоров`я
Користь сексу для здоров`я виходить далеко за межі спальні. Виявляється, секс настільки хороший як для настрою, так і для тонусу тіла, що в самий раз замінювати їм зайвий прийом їжі і тренажерні зали.

1. Секс - вірне засіб для зниження артеріального тиску і позбавлення від стресу. Згідно з висновками дослідників з Шотландії, люди, які регулярно займаються сексом, мають більш спокійну реакцію на стресові ситуації, ніж ті, хто постійно утримується від цієї радості. часті інтимні контакти безпосередньо зв`язуються зі зниженням артеріального тиску і у чоловіків, і у жінок, особливо в літньому віці.

2. Сексуальні бажання сприяють поліпшенню фізичного здоров`я і підвищенню імунітету. Заняття сексом один або два рази на тиждень дозволяють домогтися більш високого рівня антитіл в крові, іменованих імуноглобуліном або IgA, який захищає нас від застуди та інших інфекцій.

3. Тридцять хвилин сексу спалює 85 калорій або більше. Це не так багато для одного разу, але при регулярних заняттях цією приємною справою ви зможете запросто скинути зайві 2-3 кілограми за місяць.

4. Секс покращує серцево-судинну діяльність. Незважаючи на те, що багато людей похилого віку побоюються, що фізичне навантаження під час занять любов`ю може викликати інсульт, це не так. За даними дослідників з Англії, що опублікували свої висновки в Журналі епідеміології і громадського здоров`я, було доведено: частота сексу ніяк не пов`язана з виникненням інсультів майже у 1000 чоловіків. Користь для здоров`я від інтимних стосунків на цьому не закінчується. Дослідники виявили, що, займаючись сексом в два рази і більше разів на тиждень, чоловіки знижують ризик серцевого нападу в два рази в порівнянні з тими, хто займався цим рідше одного разу на місяць.


5. Секс зменшує біль. Внаслідок заняття сексом кількість вироблюваних ендорфінів в крові ( «гормон щастя») збільшується, а біль зменшується. Так що якщо вас часто мучать головні болі, біль при артриті або ви страждаєте симптомами ПМС, скористайтеся «таблеткою» окситоцину, яку подарує вашому організму хороший секс.

6. Секс зменшує ризик розвитку раку простати. Часта еякуляція, особливо в 20-30-річному віці, знижує ризик розвитку раку простати в старості. Австралійські дослідники опублікували в британському журналі Urology International свої спостереження. Чоловіки у віці від 20 років, що мали п`ять і більше еякуляцій в тиждень, на третину менше схильні до ризику отримання раку простати, ніж ті, хто сексу не мав зовсім.

7. Секс зміцнює м`язи тазового дна. Поза «човник» або «наїзниця» - приголомшливий тренажер для жінок. Мало того, що ви отримаєте величезне задоволення від близькості, ви також зміцните м`язи і зведете до мінімуму ризик нетримання сечі в більш пізньому віці.

І, нарешті, секс сприяє більш здоровому і глибокого сну. Окситоцин, що виділяється гіпоталамусом при оргазмі, розслаблює і заспокійливо. Тому не дивуєтеся, якщо ваш хлопець через одну хвилину після акту любові вже мирно хропе на подушці.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Чи шкідливий оральний секс? фото

Чи шкідливий оральний секс?

Оральний секс відомий з давніх часів. Він був поширений за часів античної Греції, про нього написано в стародавніх…

Анальний секс для вагітних фото

Анальний секс для вагітних

Яка жінка при вагітності не переживає про те, чи можуть їх сексуальні переваги нашкодити дитині. Наприклад, чи може…

Секс - то, що доктор прописав фото

Секс - то, що доктор прописав

Секс розглядається більшістю людей тільки як надзвичайне задоволення. Дивно те, що під час цього заняття обидва…

Секс для імунітету фото

Секс для імунітету

Вплив сексу на людське життя - популярний предмет досліджень серед вчених. Багато з них прийшли до єдиних висновків…

О, секс, ти - спорт! фото

О, секс, ти - спорт!

Про секс, ти - спорт! А якщо і не спорт, то хоча б фізична культура. І нехай немає змагань і медалей, зате користі від…

Цей корисний секс фото

Цей корисний секс

Секс - невід`ємна частина життя більшості дорослих людей. Як соціальне і фізіологічне явище він ставати предметом…

Корисні властивості сексу фото

Корисні властивості сексу

Секс - це не тільки приємно, але ще й корисно. До цього висновку вже давно прийшло безліч вчених з усіх країн. Причому…

Користь сексу для жінки фото

Користь сексу для жінки

Секс - це не тільки фізіологічна дія. Це ще й потужний каталізатор емоційного і фізичного здоров`я. Сучасні фахівці…

» » Радості сексу для здоров'я