Секс - то, що доктор прописав

Секс - то, що доктор прописав
Секс розглядається більшістю людей тільки як надзвичайне задоволення. Дивно те, що під час цього заняття обидва партнера, незалежно від ступеня їх втоми, абсолютно не відчувають дискомфорт. Але ж секс вимагає від людських м`язів колосальних зусиль. Мало хто знає і про те, що бурхливий і регулярний секс є ліками від багатьох хвороб.

Найпоширеніша думка про оздоровчий вплив сексу на організм полягає в тому, що секс сприяє схудненню. І це правда. Двадцятихвилинний сексуальний марафон здатний замінити жінці і заняття фітнесом, і шейпінг, і аеробіку в тренажерному залі. Причому природа подбала про те, щоб при сексі напружувалися м`язи саме тих ділянок тіла жінки, які потребують коригування, наприклад, живіт, сідниці, стегна, талія.

Регулярний секс здатний запобігти ймовірність інфарктів і інсультів у людей, які переступили рубіж п`ятдесятиріччя. Крім цього, пристрасть, яку відчувають люди при занятті сексом, нормалізує діяльність судин, покращує кровообіг, допомагає клітинам тіла насичуватися достатньою кількістю кисню.

Секс - це найкращі ліки для зміцнення імунної системи людини. Холоду і негода абсолютно не страшні любителям сексу.

Оргазм, отриманий партнерами в результаті сексу, позитивно впливає на стан всього організму в цілому і при більшості хронічних захворювань, в тому числі, при постійного головного болю і регулярних мігрені.

При занятті сексом в організм людини надходить особливий гормон - ендорфін. Це незамінний для кожної людини речовина здатна створювати відчуття щастя. Так що будь-який стрес, депресію, нудьгу і просто поганий настрій можна перемогти, просто зайнявшись сексом.

Для жінки секс є невід`ємною частиною всього її життя, адже він благотворно впливає на стан її волосся, зубів і шкіри. Крім цього, секс - хороша профілактика різних жіночих захворювань.


Регулярний секс для чоловіків після 50 знижує ризик найпоширенішого серед представників сильної статі онкологічного захворювання - раку простати.

Підвищення рівня тестостерону під час і після сексу забезпечує людям певний захист від остеопорозу.

Крім тестостерону під час сексу і після нього в організмі виробляється окситоцин, що володіє заспокійливою дією і готує організм до сну.

Жінкам, які намагаються завагітніти, регулярні заняття сексом виявляться набагато корисніше, ніж незаплановані інтимні зв`язки.

Невпевненість в собі, плаксивість і тривожність у жінки після пологів пов`язані зі зниженням в організмі молодої мами рівня окситоцину. Справитися з нахлинула на післяпологову депресію допоможе секс.

Сексом треба займатися не тільки заради задоволення, але і для здоров`я.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Корисні властивості сексу фото

Корисні властивості сексу

Заняття сексом можна зарахувати до головних фізіологічних функцій в житті кожної сучасної людини. Говорячи про шкоду і…

Секс для розуму фото

Секс для розуму

Нинішньому поколінню давно відомо, що інстинкт розмноження - це секс. Секс - це найвища форма близькості, від якої дуже…

Секс для імунітету фото

Секс для імунітету

Вплив сексу на людське життя - популярний предмет досліджень серед вчених. Багато з них прийшли до єдиних висновків…

Радості сексу для здоров'я фото

Радості сексу для здоров'я

Користь сексу для здоров`я виходить далеко за межі спальні. Виявляється, секс настільки хороший як для настрою, так і…

Секс по годинах фото

Секс по годинах

Напевно, у вашій сексуальної практиці іноді траплялися такі ситуації, коли вам хочеться сексу, а вашому партнерові -…

Користь сексу для жінки фото

Користь сексу для жінки

Секс - це не тільки фізіологічна дія. Це ще й потужний каталізатор емоційного і фізичного здоров`я. Сучасні фахівці…

Навіщо нам потрібен секс фото

Навіщо нам потрібен секс

У кожної жінки свої причини, за якими вона займається сексом. Звичайно, в більшості випадків, у одних жінок вони…

» » Секс - то, що доктор прописав