Корисні властивості сексу

Корисні властивості сексу
Секс - це не тільки приємно, але ще й корисно. До цього висновку вже давно прийшло безліч вчених з усіх країн. Причому корисні властивості сексу відносяться не тільки до чогось одного. Він впливає на багато. І чим частіше ви займаєтеся любов`ю, тим краще ваше здоров`я, зовнішній вигляд і настрій.

Звичайно, секс корисний тільки тоді, коли він приносить задоволення. Якщо вам неприємний партнер або весь акт становить кілька хвилин, ні про яку користь і мови бути не може. Для того щоб секс приносив задоволення і приносив користь, він повинен бути регулярним, тривалим і якісним.

Перше, що дарує секс - це здоров`я статевих органів. При регулярних актах відбувається поліпшення кровообігу. Без сексу і у чоловіків, і у жінок можлива поява хвороб статевих органів.

Секс - чудове знеболююче. Якою б не була біль, при статевому акті вона стає менше. І не важливо, зламана у людини нога, болить голова або пріщемляя палець. Це відбувається через те, що в кров викидаються ендорфіни, вони діють на зразок слабкого наркотика. Тільки час їх дії невелика, і вони не викликають звикання.

Люди, які мають регулярні задоволення в ліжку, менше хворіють на простудні захворювання. Це пов`язано з тим, що в крові збільшується кількість антитіл імуноглобуліну. Саме вони запобігають розвитку в організмі багатьох вірусів, в тому числі і простудних.


За допомогою сексу витрачаються калорії. І це допомагає не тільки зберігати чудову фізичну форму. Зі зменшенням жирового прошарку зменшується і ризик захворювання серцево-судинної системи, скорочується кількість холестерину у крові. За 10 хвилин занять сексом можна втратити близько 120 кілокалорій. Звичайно, це можливо тільки в тому випадку, якщо людина активно рухається.

Маткові скорочення під час оргазму значно зменшують біль при наступних менструаціях. Під час клімаксу секс здатний зменшити кількість і тривалість припливів і відливів. А у чоловіків все той же статевий акт запобігає захворюванням простати. Це один з головних плюсів сексу для чоловіків.

Деякі вчені також впевнені, що заняття любов`ю підвищують творчий потенціал за рахунок стимуляції головного мозку. Але довести подібне досить-таки складно. Але і тих корисних властивостей, що вже перевірені, досить для того, щоб ще більше полюбити заняття сексом.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Користь сексу для жінки фото

Користь сексу для жінки

Секс - це не тільки заняття, яке приносить купу задоволення і насолоди. Крім усього, цю приємну справу несе в собі…

Корисні властивості сексу фото

Корисні властивості сексу

Заняття сексом можна зарахувати до головних фізіологічних функцій в житті кожної сучасної людини. Говорячи про шкоду і…

Секс під час місячних фото

Секс під час місячних

Секс під час місячних має свої плюси і свої мінуси, і пара повинна їх обговорити, щоб отримувати від сексу під час…

Секс - то, що доктор прописав фото

Секс - то, що доктор прописав

Секс розглядається більшістю людей тільки як надзвичайне задоволення. Дивно те, що під час цього заняття обидва…

Секс для розуму фото

Секс для розуму

Нинішньому поколінню давно відомо, що інстинкт розмноження - це секс. Секс - це найвища форма близькості, від якої дуже…

Секс для імунітету фото

Секс для імунітету

Вплив сексу на людське життя - популярний предмет досліджень серед вчених. Багато з них прийшли до єдиних висновків…

Радості сексу для здоров'я фото

Радості сексу для здоров'я

Користь сексу для здоров`я виходить далеко за межі спальні. Виявляється, секс настільки хороший як для настрою, так і…

Цей корисний секс фото

Цей корисний секс

Секс - невід`ємна частина життя більшості дорослих людей. Як соціальне і фізіологічне явище він ставати предметом…

» » Корисні властивості сексу