Найкорисніші для здоров'я ягоди

Найкорисніші для здоров`я ягоди
Літо - це час, коли природа особливо щедра на свої подарунки. Полуниця, смородина, вишня - все це пишність виростає в звичайній середній смузі, тоді як жителям міст з теплим кліматом взагалі залишається тільки позаздрити: кавуни на своїй грядці, чарівна черешня, тутовник, і все це під рукою, з користю для здоров`я. Визначити найкориснішу ягоду досить важко, тому розберемося з користю конкретних дарів природи.

Корисні ягоди, міф чи реальність? Часто в гонитві за вітамінами людині властива зайва самовнушаемость з приводу ступеня корисності тих чи інших продуктів. Користь ягід, так само як і всієї іншої рослинної їжі, за умови правильного її вирощування, незаперечна. Однак «запастися про запас» вітамінами і корисними речовинами навряд чи вдасться. Та й особливі, лікувальні властивості ягід часто бувають перебільшеними.

Для прикладу можна розглянути таке популярна рослина як чорниця. Про те, що користь чорниці для зору доведена наукою, чув кожен. Ось тільки той факт, що з`їсти її для отримання добової норми необхідних для зору вітамінів потрібно кілька кілограмів, відомий не всім.

Далі слід малина, яку досить часто рекомендують як засіб для схуднення. Природно, що калорійність самої ягоди досить мала, тому при вживанні її в їжу схуднути можливо. Але за умови переходу на одну малину, а не в разі заїдання ягодами ситної вечері. При цьому користь малини очевидна, що містяться в ній вітаміни містять елагіновую кислоту, яка може протистояти раковим захворюванням.


Полуниця - неоціненний помічник для тих, у кого є проблеми з травленням. Всього за кілька днів вживання в їжу всього лише однієї тарілки ягід, можна побачити поліпшення зі стільцем. Вітамінів в ній також міститься величезна кількість.

Ну і лідер за вмістом вітамін А С - смородина. Користь смородини величезна, всього лише пара столових ложок цієї ягоди перекривають денну потребу організму в цьому вітаміні.

Так що назвати лідера за ступенем своєї корисності серед ягід досить важко. По можливості бажано вживати в їжу невелику кількість кожного різновиду ягід щодня. Тоді можна бути впевненим в тому, що організм отримує максимальну кількість корисних речовин.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Лікер ягідний "кордіал" фото

Лікер ягідний "кордіал"

1. Знайдіть бутель з широкою шийкою з щільною кришкою, вимийте і висушіть його, зсиптеінгредієнти:білого цукру - 1…

Смузі з манго і ягід фото

Смузі з манго і ягід

У миску блендера помістіть соєве молоко, апельсиновий сік і мед. Міксуйте 10 хвилин. Затоінгредієнти:соєвого молока - 1…

Варення з заморожених ягід фото

Варення з заморожених ягід

Не можу сказати, що варення із заморожених ягід так вже сильно відрізняється від традиционінгредієнти:Ягоди заморожені…

Лікування чорною смородиною фото

Лікування чорною смородиною

Чорна смородина - природний джерело вітамінів і мінералів. Ягоди добре зберігаються в замороженому і консервованому…

» » Найкорисніші для здоров'я ягоди