Небезпечний спосіб життя

Небезпечний спосіб життя
Деякі люди знають, що ведуть небезпечний спосіб життя, але все одно продовжують слідувати йому. А між тим, існують чинники, які значно погіршують стан здоров`я, а також послаблюють і руйнують його.

Найбільш значущим в цьому відношенні є фактор сну. Деякі люди дуже рідко висипаються, найчастіше відводять на сон 3-4 години на добу і зовсім не замислюються, що повноцінний відпочинок здатний попередити такі хвороби як рак, цукровий діабет і ожиріння.

Значно погіршує якість життя ігнорування відвідувань лікарів. Більшість з нас відтягують візит до фахівця практично до того моменту, коли хвороба переходить в хронічну форму і вже не піддається лікуванню.

Руйнівно діють на життя людини безладні сексуальні відносини. При цьому багато хто зовсім не дбають про засоби контрацепції, здоров`я партнерів, а також не думають про захворювання, що передаються статевим шляхом. Все це призводить не тільки до розбещеності, а й позначається на підвищенні ризику для здоров`я.

Всім відомо, що піддають своє життя величезної небезпеки люди, які схильні до надмірного вживання алкоголю, до паління і прийому наркотиків. Це неминуче призводить до проблем з печінкою, легенями, серцево-судинною системою.


У світі велика кількість людей щодня гине в результаті дорожньо-транспортних пригод. Тому ті, хто проводять за кермом значну частину свого життя, мають більше шансів стати жертвою чергової аварії. Цьому сприяє відсутність культури водіння, недотримання і незнання правил дорожнього руху.

Крім того, життя сучасної людини практично не обходиться без стресу. Чим його більше, тим вище шанс захворіти, адже при стресі відбувається гормональна перебудова організму, яка, в кінцевому рахунку, може призвести до значного ослаблення імунітету.

Значної небезпеки піддається здоров`я і життя людей, що харчуються неправильно. Причиною більшості захворювань стає ожиріння або виснаження організму, недолік тих чи інших вітамінів, мікроелементів, мінералів. А це стає результатом нераціонального і незбалансованого прийому їжі.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як боротися з хворобою? фото

Як боротися з хворобою?

Хвора людина в будинку завжди викликає в оточуючих жалість, все намагаються так чи інакше йому допомогти. Але іноді…

Проблема ожиріння фото

Проблема ожиріння

Ожирінням називають хвороба, що характеризується надмірним відкладенням жирової тканини, особливо схильні до цього…

Здоров'я і краса жінки фото

Здоров'я і краса жінки

Жіноча краса у величезній мірі залежить від здоров`я. Будь-які відхилення у здоров`ї жінки, як в дзеркалі, відбиваються…

Ера ожиріння фото

Ера ожиріння

Сьогодні у всьому світі стає все більше і більше огрядних людей. І, що найстрашніше, серед них дуже багато дітей. Крім…

Рак грудей - міфи і правда фото

Рак грудей - міфи і правда

Якщо раніше хворобою століття вважалася чума, то сьогодні так можна назвати рак. Це дивне захворювання таїть в собі…

» » Небезпечний спосіб життя