Зв'язок хвороб з характером людини

Зв`язок хвороб з характером людини
Ще в Стародавній Греції була виявлена залежність фізичного здоров`я людини з зовнішніми факторами природи, способом життя людини, раціоном харчування і т.д. Сучасна медицина також має підстави, що багато захворювань безпосередньо пов`язані з емоційним і психосоматичних станом людини.

Найбільш поширеними захворюваннями, пов`язаними з характером людини, є проблеми з серцевою діяльністю організму. Причинами для серцевих захворювань можу стати любовні переживання, відчуття страху перед будь-якою ситуацією, емоційна замкнутість людини і т.д. Такі приховані люди всередині себе тримають різні переживання, що призводить до негативного впливу на роботу серця і кровоносних судин.

Люди, які досить відкриті для спілкування та безвідмовні, часто страждають захворюваннями суглобів (артрит, артроз). Також у таких людей може розвинутися гіпертонічна хвороба через сильну стомлюваності і перевантаження систем організму.

Люди, які часто засмучуються і переживають, можуть страждати хворобами нирок і сечовидільної системи. Причому, часто такі захворювання перетікають в хронічну стадію.


Шлунково-кишковий тракт є показником життєвих проблем людини, тому будь-які зміни відображаються на роботі травного тракту. Чим більше людина нервує і дратується, тим він більш схильний до розвитку гастриту. Гастрит в свою чергу призводить до порушень в роботі кишечника, а також розвитку виразкової хвороби шлунка і 12-палої кишки.

самотність і депресія дуже часто стає причиною ожиріння, так як людина намагається заглушити образу і біль смачною і калорійною їжею (особливо в нічний час доби). З тієї ж причини може початися безсоння, яка тільки посилює негативну ситуацію.

Таким чином, доцільно прислухатися до свого організму, щоб вчасно замінити зв`язок між поведінкою і з`явилися порушеннями в роботі організму. Будь-які порушення можна уникнути, якщо налаштовувати себе на позитивний лад і радіти кожному моменту життя.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Причини хвороби суглобів фото

Причини хвороби суглобів

У розумінні більшості з нас хвороби суглобів - виключно вікової недуга. Однак, як стверджують медики, ця думка…

Норма тиску у людини фото

Норма тиску у людини

Показники нормального тиску у людини.На жаль, все частіше причиною смерті в похилому і відносно молодому віці людей…

П'ять емоцій проти здоров'я фото

П'ять емоцій проти здоров'я

Австрійські дослідники провели масштабні спостереження за 2000 добровольцями, в результаті чого з`ясували, які емоції…

Схуднути по-китайськи фото

Схуднути по-китайськи

Можна спробувати різні дієти і методики схуднення, обмежити себе в харчуванні і все одно не досягти бажаного…

Причини анорексії фото

Причини анорексії

Таке страшне і серйозне захворювання як анорексія, на жаль, дуже поширене серед сучасних людей, а особливо, серед…

Небезпечний спосіб життя фото

Небезпечний спосіб життя

Деякі люди знають, що ведуть небезпечний спосіб життя, але все одно продовжують слідувати йому. А між тим, існують…

» » Зв'язок хвороб з характером людини