Хочеш бути успішною? Висипайся!

Хочеш бути успішною? Висипайся!
Сприятливий вплив сну на здоров`я і тривалість життя - давно підтверджений факт, про який дуже часто забувають в гонитві за кар`єрою і грошима. А тим часом саме сон впливає на якість роботи, її продуктивність і кар`єрний ріст.

Відновлення енергетичного потенціалу мозку відбувається під час сну. Його максимальне розслаблення сприяє утворенню нових клітин в деяких відділах мозку і готує його до нових сприйняттям і необхідних знань. Відповідно до думки кваліфікованих сомнологи, під час сну відбувається закріплення і систематизація інформації, отриманої протягом дня. А стабілізація нервової системи під час сну забезпечує гарне емоційний стан, який супроводжує робочого настрою.

Користь сну безперечна як для інтелекту, так і для здоров`я. Уповільнення всіх фізіологічних процесів під час повноцінного сну дозволяє заповнити енергію, витрачену протягом дня і відновити органи, які є слабкою ланкою в ланцюзі здоров`я. Здатність організму до самовідновлення можлива тільки при сприятливих для цього факторах, одним з яких є сон.


Тривалість сну для дорослої людини складає не менше 8 годин з урахуванням його біоритмів (сова, жайворонок). Хронічне недосипання знижує концентрацію уваги, сприйняття інформації та діскоордінірует робочий процес. Чи не найкращим чином такий стан позначається і на зовнішності. Сірий колір обличчя з темними колами під очима - така зовнішність не може бути успішною, а виражені порушення з боку здоров`я, через недосипання є черговою перешкодою до успіху.

щоб користь сну була максимальною варто дотримуватися деяких правила. Відхід до сну з напівпорожнім шлунком. В такому стані енергія не буде відволікатися від відновлення сил розуму і тіла. Сон в один і той же час, сприяє швидкому засипанню без додаткового стомлення. Кімната для сну повинна бути свіжа і прохолодна. Прохолода робить сон глибоким, тоді як спека і задуха його переривають. Зручне ліжко. Абстрактність думок.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Чим корисні поцілунки фото

Чим корисні поцілунки

Цілуючись, ми не тільки задовольняємо свої бажання, а й, як підтверджено наукою, покращуємо стан свого здоров`я. …

Проблема ожиріння фото

Проблема ожиріння

Ожирінням називають хвороба, що характеризується надмірним відкладенням жирової тканини, особливо схильні до цього…

Сон, стан мозку фото

Сон, стан мозку

У людини приблизно 1/3 частина життя доводиться на сон, стан мозку при якому до цих пір вчені не вивчили. У багатьох це…

Користь рухової активності фото

Користь рухової активності

У сучасному світі багато людей майже до мінімуму обмежили свою рухову активність. Провівши в офісі весь робочий день в…

Як збільшити свій iq фото

Як збільшити свій iq

Якщо ви прагнете збільшити свій IQ, в першу чергу розбудіть в собі жагу до знань, постійно розвивайте мозок, міркуйте і…

Аромати шести стихій фото

Аромати шести стихій

Згідно постулатам східної медицини, цілісність ментального і фізичного здоров`я людини забезпечується правильним…

» » Хочеш бути успішною? Висипайся!