Кремлівська дієта: навіщо ми худнемо?

По весні народ масово сідає на дієти, закуповує всілякі пігулки, БАДи, чаї від зайвої ваги, які щедро пропонує торгівля. Починається стрімкий похудательной марафон. Всі горять бажанням стати стрункими, красивими ... Чому ж багато хто не дотягують до фінішу?

Навіщо ми худнемо? Питання далеко не пусте. Спробуйте відповісти собі, тільки чесно. Адже від цього багато в чому залежить успіх в нелегкій боротьбі із зайвими кілограмами.

Простіше за все тим, хто починає худнути заради здоров`я. за рекомендації або вимозі лікаря, коли хвороба вже взяла за горло. Повільно, але вірно вони домагаються мети.

Але по весні у багатьох інші турботи.

«До випускного треба терміново скинути 5 кг. Помогите !!! »

«Через 4 тижні йдемо в шикарний ресторан з співробітниками, хотілося б надіти що-небудь більш сексуальне, ніж балахон а-ля Алла Пугачова. Як думаeте, вийде? »

Боюся, подібні цілі не завжди утримають на дієті. Як і любов.

«За перші два тижні кремлівської дієти я скинув трохи більше 5 кг. Був стимул - дівчина, яка мені дуже подобається. Я хотів схуднути заради неї до 90 кг. Тепер цей стимул від мене дуже далеко відсунувся. І вага зупинився на 102,8 кг.Что робити?

Дмитро ».

Тряхнем своїми стрункими тілами,
Щоб пляжі здригнулися, як від цунамі!

"Дуже переконлива мотивація, навіщо потрібно худнути, на мій погляд, у автора наступного листа. Почитайте уважно і використовуйте в своїй дієтичної практиці. Особливо коли рука сама потягнеться до заборонених на перших порах продуктам.

«Ось і прийшла весна, а з нею і думки про себе, коханої. Хочеться покращати разом з природою. А значить, пора сідати на дієту.

Є кілька варіантів шляху до досконалості тіла. Перший: не їсти нічого, ну або майже нічого. Настрій при цьому падає, та й довше пари днів не протягнеш. Точніше, як раз таки протягнеш - ноги! Сидіти на кефірі теж нецікаво.

Є одна перевірена дієта - кремлівська. Але без солодкого ... Ох, як складно! Але ж є заради чого цим жертвувати (тим більше мова не йде про категоричну і остаточну відмову від солодкого, як такого). Струнка, підтягнуте тіло. Чи не худе, з випирають кістьми !!! А саме струнке! Граціозна і гладке, як у молодої пантери.


Хіба улюблений чоловік не гідний насолоджуватися такою красою? І що б там не казали про те, що ми і такі чоловікам милі, а від красивого сильного жіночого тіла чоловік отримує як мінімум хоча б просто естетичне задоволення. Звичайно, і ми чоловіків любимо такими, якими вони є, але хіба не викликає трепет один тільки вигляд спортивного підтягнутого чоловічого торса ?! Викликає, нехай і не всі в цьому прямо зізнаються. Це як милування мистецтвом ... Мистецтвом тіла.

Тому вирішено: худну! Тим більше раніше я таким тілом мала. А вік все ж ще не той, щоб уже не дозволяти собі якісь речі, просто тому що не дозволяє фігура !!! І коли мені захочеться відступити від правил, я перш за прочитаю ці рядки. Згадаю все конфузи, коли в магазині повертала після примірки вподобану одяг зі словами «занадто мало». Раніше такого практично не бувало !!

Отже, мотивації:

"1. Скоро літо. А значить, тіло буде відкрито як ніколи, і всі недоліки виявляться на увазі.

2. У будь-який час року відчуття власного красивого тіла дає чималу впевненість в собі, в усьому і з усіма, нехай навіть безпосередньо повної «красою» може милуватися один-єдина людина (але зате який!).

3. Чи давно мною захоплювалися? Говорили, що у мене гарні груди або струнка фігура? Краще й не відповідати. А як приємно відчувати це захоплення!

Страшилки на випадок, «якщо не схудну»:

"1. Багато речей, які подобаються, для мене під забороною, тому доведеться вбиратися в щось безформне. Але ж я так любила сексуальну і елегантний одяг, що підкреслює фігуру. Доводиться відмовлятися від свого стилю - це немислимо!

2. Я соромлюся роздягнутися, намагаюся, щоб мене ніхто не бачив голою, нехай навіть частково, в купальнику. Що буде, коли прийде літо ?!

3. Набридло вислуховувати фрази типу «а ти, здається, поправилась», «о, так ти погладшала» або «ух, яка Пампушка»!

Ось після такого короткого распунктовкі я приступаю до нового способу харчування і життя в цілому! І, як то кажуть, «дорогу подужає той, хто йде»!

ОЛЕНКА24 ».

А В ЦЕЙ ЧАС

Вдаримо лазером по целюліту!

"Американські вчені розробили методику, як за допомогою особливо точного лазера знайти і розтопити підшкірний жир.

Новина повинна порадувати підлітків, які страждають від прищів, і жінок, які втомилися боротися з целюлітом. Досліди зі свинячим жиром і шкірою показали ефективність методики. Справа за малим, вважає дерматолог Рокс Андерсон, який очолював експеримент: створити лазери певної частоти. На це може піти кілька років. І тоді - прощавайте, прищі.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як подобатися чоловікам фото

Як подобатися чоловікам

Як себе вести, щоб подобатися чоловікам? Справа тут не в зовнішності, формах, одязі або зачісці. П`ять чарівних рад -…

Кремлівська дієта фото

Кремлівська дієта

Кремлівська дієта буквально розірвала всі традиційні уявлення про схуднення - кремлівська дієта стверджує, що можна…

Кремлівська дієта меню фото

Кремлівська дієта меню

Кремлівська дієта особливо примітна тим, що пропонує всім худне просто фантастичне за своїм обсягом і розмаху меню. У…

Водна дієта фото

Водна дієта

Водна дієта - говоримо про те, як правильно пити воду, щоб схуднути.Теорія про те, що за допомогою однієї тільки води…

Дмитро нагієв фото

Дмитро нагієв

Для щастя мені потрібні дві речі: робота, яка задовольняє, і жінка, з якою приємно прокидатися. Якщо вдуматися, то…

Кремлівська дієта фото

Кремлівська дієта

Людство всерйоз заклопотано проблемою надмірної ваги, і кожен день з`являються все нові і нові теорії на користь тих чи…

» » Кремлівська дієта: навіщо ми худнемо?