Варення з пелюсток троянд

Пахуче варення з пелюсток троянд я дуже люблю! Воно таке жіночний і романтичний

інгредієнти:

  • Пелюстки троянд - 400 Грам
  • Цукор - 1 Кілограм
  • Лимонна кислота - 1 Чайна ложка
  • Вода - 1,25 Стакана

інструкції

Пахуче варення з пелюсток троянд я дуже люблю! Воно таке жіночне і романтичне, до того ж просто готується! Більш того, таке варення дуже корисно для здоров`я. У пелюстках троянд містяться вітаміни A, B, C і K, мінеральні речовини. Як приготувати варення з пелюсток троянд? 1. Обріжте пелюстки з троянди так, щоб біла частина пелюсток залишилося на плодоніжки. Пелюстки промийте водою, дайте воді стекти, розкладіть на рушник і злегка підсушіть. 2. Потім викладіть чисті підсушені пелюстки в емальовану каструлю і пересипте половиною цукру (500 г). 3. Розведіть чайну ложку лимонної кислоти в чверті склянки води, додайте в пересипані цукром пелюстки і знову перемішайте. Залиште пелюстки настоюватися на 6 годин. 4. А з останків цукру зваріть сироп. Для цього додайте склянку води в цукор і доведіть до кипіння. 5. Гарячим сиропом залийте пелюстки і варіть на слабкому вогні до готовності. 6. Готове варення розкладіть в чисті простерилізовані банки і закатати. Смачного! До речі, можете процідити готове варення і вибрати пелюстки. Їх можна додавати в начинку кондитерських виробів або зробити рожевий лікер. Просто залийте пелюстки горілкою і настоюйте протягом місяця.


Кількість порцій: 10

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Варення із соснових бруньок фото

Варення із соснових бруньок

Отже, сосни цвітуть наприкінці травня-початку червня. Обов`язково влаштуйте вилазку в ліс з сім`єю,інгредієнти:Соснові…

Варення з акації фото

Варення з акації

Для нашого варення нам потрібні свіжі квіти акації. Треба видалити тичинки, хвостики, колірінгредієнти:Квіти білої…

Варення з бузку фото

Варення з бузку

Моя сусідка вирощує різні сорти бузку. Від неї я і дізналася рецепт бузкового варенняінгредієнти:Цвеьи бузку - 0,5…

Варення з кульбаб фото

Варення з кульбаб

1. Переберія кульбаби. Видаліть пелюстки за допомогою ножиць і покладіть їх у миску. 2. Вилоінгредієнти:пелюстки…

Варення з троянд фото

Варення з троянд

Пелюстки троянд промити під проточною водою в друшляку, дати стекти і перекласти в глибокуінгредієнти:Пелюстки чайних…

Малинове варення фото

Малинове варення

1. Підготуйте банки для варення, стерилізують гарячою парою або окропом. Те ж проділуінгредієнти:Малина - 4…

Варення з м'яти фото

Варення з м'яти

Спробуйте закрити очі і сказати про себе: варення з м`яти ... Відчуваєте цю свіжість,інгредієнти:М`ята - 500 ГрамЦукор…

Варення з ревеню фото

Варення з ревеню

Підготуйте стебла ревеню для нашого варення - очистіть тонку шкірку і промийте. наріжемоінгредієнти:Ревінь - 1…

Варення з чорної смородини фото

Варення з чорної смородини

Кисло-солодке варення з чорної смородини часто нагадує желе. Я його використовують не толінгредієнти:Чорна смородина -…

Варення з абрикосів фото

Варення з абрикосів

Як приготувати варення з абрикосів? Розповідаю: 1. Промийте гарненько абрикоси, проінгредієнти:Абрикоси - 1…

Кизиловое варення фото

Кизиловое варення

Кизил дозріває пізньою осінню, саме тоді ця чудо-ягідка і потрібна найбільше. Вона уінгредієнти:Кизил - 1 КілограмЦукор…

» » » » Варення з пелюсток троянд