Варення з бузку

Моя сусідка вирощує різні сорти бузку. Від неї я і дізналася рецепт бузкового варення

інгредієнти:

  • Цвеьи бузку - 0,5 Кілограма
  • Цукор - 0,5 Кілограма
  • Вода - 2 Склянки
  • Лимон - 1/2 Штуки

інструкції

Моя сусідка вирощує різні сорти бузку. Від неї я і дізналася рецепт бузкового варення. Якось спробувала - мед-ні мед, тільки аромат - тонкий, квітковий. Користь від варення - колосальна, як для жінок, так і для чоловіків. Дуже рекомендую поцікавитися і спробувати. Так, до речі, квіточки краще збирати при першому цвітінні. Отже, як зробити варення з бузку? 1. Квіти бузку промийте в проточній холодній воді. Потім покладіть в каструлю і залийте двома склянками води. 2. Поставте на вогонь, доведіть до кипіння і дайте покипіти протягом хороших десяти хвилин. 3. Вогонь вимкніть. В нашу бузок вичавити сік одного лимона, закрийте кришкою і дайте настоятися протягом 20 хвилин. 4. Через 20 хвилин з бузку виділиться сік. Зцідіть його і на основі цього соку зваріть сироп. Для цього розчиніть в ньому цукор на повільному вогні, постійно помішуючи. 5. Квітки бузку (поки вариться сироп) ретельно розітріть з однією ложкою цукру і 10-ю крапельками лимонного соку. Все це додайте в сироп. Коли сироп з перетертої бузком закипить, знизьте вогонь до мінімуму і варіть протягом 20 хвилин, постійно помішуючи. 6. Готове гаряче варення розлийте по простерилізувати банкам і закатати стерильними кришками. Зберігайте в прохолодному місці. Смачного!


Кількість порцій: 10

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Варення з сакури фото

Варення з сакури

Рецепт розрахований на одну баночку варення. Як же готувати варення з сакури? 1. розведітьінгредієнти: Квіти сакури -…

Варення із соснових бруньок фото

Варення із соснових бруньок

Отже, сосни цвітуть наприкінці травня-початку червня. Обов`язково влаштуйте вилазку в ліс з сім`єю,інгредієнти:Соснові…

Варення з чорносливу фото

Варення з чорносливу

Чорнослив без кісточок помити і обсушити на рушник. З води і цукру зварити сироп. Вінгредієнти:Чорнослив - 700…

Варення з акації фото

Варення з акації

Для нашого варення нам потрібні свіжі квіти акації. Треба видалити тичинки, хвостики, колірінгредієнти:Квіти білої…

Обліпихова варення фото

Обліпихова варення

Для приготування варення нам потрібно взяти обліпиху, цукор, воду. Перебрати, помити, обсуінгредієнти:Обліпиха - 1…

Варення з малини (київський) фото

Варення з малини (київський)

Варення з малини - найсмачніше ліки від застуди. Приготування: Очистити малинінгредієнти:малини - 1 Кілограмцукру - 1,5…

Варення з вишні (київський) фото

Варення з вишні (київський)

Варення з вишні можна приготувати як з кісточками, так і без кісточок, але варення безінгредієнти:вишні - 1 Кілограм…

Варення з ананаса фото

Варення з ананаса

Варення з ананасів можна приготувати досить швидко і легко, якщо точно слідуватиінгредієнти:Ананаси - 1 КілограмЦукор -…

Варення з фініків фото

Варення з фініків

Покроковий рецепт приготування варення з фініків: 1: Зварити сироп. У каструлю вилити 3інгредієнти:Фініки - 600…

Малинове варення фото

Малинове варення

1. Підготуйте банки для варення, стерилізують гарячою парою або окропом. Те ж проділуінгредієнти:Малина - 4…

Варення з ревеню фото

Варення з ревеню

Підготуйте стебла ревеню для нашого варення - очистіть тонку шкірку і промийте. наріжемоінгредієнти:Ревінь - 1…

Варення з жимолості фото

Варення з жимолості

Зібрати або купити жимолость. Промити ягоди в проточній воді, обсушити. У каструлю налиінгредієнти:Жимолость - 1…

Варення з чорної смородини фото

Варення з чорної смородини

Кисло-солодке варення з чорної смородини часто нагадує желе. Я його використовують не толінгредієнти:Чорна смородина -…

Варення з абрикосів фото

Варення з абрикосів

Як приготувати варення з абрикосів? Розповідаю: 1. Промийте гарненько абрикоси, проінгредієнти:Абрикоси - 1…

Варення з урюка фото

Варення з урюка

Покроковий рецепт приготування варення з урюка: Шаг1: Урюк вимити, обсушити рушникомінгредієнти:Урюк - 1 КілограмЦукор…

Варення з ірги фото

Варення з ірги

Для початку перебираємо і гарненько промиваємо ягоди. Даємо їм обсохнути. тривіальнимінгредієнти:Ірга - 1 КілограмЦукор…

Варення з пелюсток троянд фото

Варення з пелюсток троянд

Пахуче варення з пелюсток троянд я дуже люблю! Воно таке жіночний і романтичнийінгредієнти:Пелюстки троянд - 400…

Варення з агрусу фото

Варення з агрусу

Колір варення з агрусу залежить від кольору ягід - від світло-зеленого до бурштинового і тимінгредієнти:Агрус - 1…