Варення з чорної смородини

Кисло-солодке варення з чорної смородини часто нагадує желе. Я його використовують не тол

інгредієнти:

  • Чорна смородина - 1 Кілограм
  • Вода - 2-3 Склянок
  • Цукор - 1,3 Кілограма

інструкції

Кисло-солодке варення з чорної смородини часто нагадує желе. Я його використовую не тільки на десерт, але і подаю з сиром з цвіллю. Пальчики оближеш! Мій рецепт приготування - в один прийом, тому час піде тільки на те, щоб ягоди очистити і дати їм настоятися з цукровим сиропом. Зробити варення з чорної смородини - просто. Вам треба дотримуватися наступних кроків, які я постаралася розписати якнайдетальніше. Отже, як приготувати варення з чорної смородини, розповідаю: 1. Ягоди промити, прочистити, зрізати плодоніжки. Просушити, залишивши на друшляку, або виклавши на кухонний рушник. Я використовую щільне паперовий рушник, загорнувши його в кілька шарів. 2. З води і цукру зваріть сироп. Для цього в цукор влийте воду, перемішайте, поставте на повільний вогонь. Постійно помішуйте, поки цукор не розчиниться, а сироп стане світлим. 3. Як тільки сироп закипить, вкладіть в нього ягоди. Чи не перемішуйте, а струсіть їх, щоб занурилися в рідину. Зніміть з вогню і залиште настоюватися протягом 5-6 годин. 4. Коли шість годині пройде, поверніть сироп з ягодами на вогонь, варіть до готовності. Не забувайте знімати піну! Готове варення буде масляниста. 5. Розлийте по простерилізувати банкам і закатати як зазвичай. Зберігайте в прохолодному місці. Таке варення не зацукровується. Успіхів!


Кількість порцій: 10

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Сире варення зі смородини фото

Сире варення зі смородини

Ароматне сире варення з чорної смородини - джерело вітамінів. Хоча б баночку цьогоінгредієнти: Чорна смородина - 1…

Варення з сакури фото

Варення з сакури

Рецепт розрахований на одну баночку варення. Як же готувати варення з сакури? 1. розведітьінгредієнти: Квіти сакури -…

Варення з морошки фото

Варення з морошки

Варення з морошки готується наступним чином: 1. Ягоди промиваємо під струменем холодноїінгредієнти:Морошка - 1…

Варення з акації фото

Варення з акації

Для нашого варення нам потрібні свіжі квіти акації. Треба видалити тичинки, хвостики, колірінгредієнти:Квіти білої…

Варення з бузку фото

Варення з бузку

Моя сусідка вирощує різні сорти бузку. Від неї я і дізналася рецепт бузкового варенняінгредієнти:Цвеьи бузку - 0,5…

Обліпихова варення фото

Обліпихова варення

Для приготування варення нам потрібно взяти обліпиху, цукор, воду. Перебрати, помити, обсуінгредієнти:Обліпиха - 1…

Варення з малини (київський) фото

Варення з малини (київський)

Варення з малини - найсмачніше ліки від застуди. Приготування: Очистити малинінгредієнти:малини - 1 Кілограмцукру - 1,5…

Варення з калини фото

Варення з калини

Беремо калину. Для приготування варення необхідно ягоду гарненько перебрати і вимитийінгредієнти:Калина - 1…

Варення з вишні (київський) фото

Варення з вишні (київський)

Варення з вишні можна приготувати як з кісточками, так і без кісточок, але варення безінгредієнти:вишні - 1 Кілограм…

Варення з ананаса фото

Варення з ананаса

Варення з ананасів можна приготувати досить швидко і легко, якщо точно слідуватиінгредієнти:Ананаси - 1 КілограмЦукор -…

Желе з чорної смородини фото

Желе з чорної смородини

Беремо півсклянки холодної води, опускаємо туди желатин і залишаємо на 40 хвилин набухати.інгредієнти:Чорна смородина -…

Варення з ревеню фото

Варення з ревеню

Підготуйте стебла ревеню для нашого варення - очистіть тонку шкірку і промийте. наріжемоінгредієнти:Ревінь - 1…

Варення з жимолості фото

Варення з жимолості

Зібрати або купити жимолость. Промити ягоди в проточній воді, обсушити. У каструлю налиінгредієнти:Жимолость - 1…

Варення з ірги фото

Варення з ірги

Для початку перебираємо і гарненько промиваємо ягоди. Даємо їм обсохнути. тривіальнимінгредієнти:Ірга - 1 КілограмЦукор…

Варення з заморожених ягід фото

Варення з заморожених ягід

Не можу сказати, що варення із заморожених ягід так вже сильно відрізняється від традиционінгредієнти:Ягоди заморожені…

» » » » Варення з чорної смородини