Варення з ревеню

Підготуйте стебла ревеню для нашого варення - очистіть тонку шкірку і промийте. наріжемо

інгредієнти:

  • Ревінь - 1 Кілограм
  • Цукор - 1 Кілограм
  • Листя вишні - 100 Грам
  • Вода - 200 мілілітрів

інструкції

Підготуйте стебла ревеню для нашого варення - очистіть тонку шкірку і промийте. Наріжте на невеликі шматочки. Вважайте, що половину роботи вже зробили! Далі будемо варити сироп. До речі, в списку інгредієнтів я не вказала, але смак ревеню дуже добре виявляє цедра лимона або апельсина, ваніль і кориця. Ви можете додати невелику кількість улюбленого продукту при приготуванні варення. Отже, варимо вариво з ревеню! 1. Зваріть сироп з цукру і води. Воду влийте в каструлю з цукром, поставте на вогонь, киньте в каструлю жменю попередньо промитих і просушених вишневих листя. Їх треба буде дістати з каструлі, коли цукор розчиниться. Не забувайте постійно помішувати сироп! 2. Нарізані шматочки ревеню залийте киплячим сиропом, туди ж відправте залишилися вишневі листочки, доведіть до кипіння і варіть до тих пір, поки сироп не загусне, а черешки ревеню не стануть зовсім прозорими. 3. Залишилося тільки простерилізувати банки і розлити по ним готове варення. Смачного!


Кількість порцій: 15

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Настоянка з ревеню фото

Настоянка з ревеню

Нарізати стебла ревеню на невеликі шматки. Додати все в банку і добре перемішати. Герінгредієнти:горілка - 1…

Варення з чорносливу фото

Варення з чорносливу

Чорнослив без кісточок помити і обсушити на рушник. З води і цукру зварити сироп. Вінгредієнти:Чорнослив - 700…

Варення з акації фото

Варення з акації

Для нашого варення нам потрібні свіжі квіти акації. Треба видалити тичинки, хвостики, колірінгредієнти:Квіти білої…

Компот з ревеню фото

Компот з ревеню

Підготуємо всі інгредієнти. Ножем відріжте верхню і нижню частини стебел ревеню, очисінгредієнти:Стебла ревеню - 1…

Варення з бузку фото

Варення з бузку

Моя сусідка вирощує різні сорти бузку. Від неї я і дізналася рецепт бузкового варенняінгредієнти:Цвеьи бузку - 0,5…

Обліпихова варення фото

Обліпихова варення

Для приготування варення нам потрібно взяти обліпиху, цукор, воду. Перебрати, помити, обсуінгредієнти:Обліпиха - 1…

Желе з ревеню фото

Желе з ревеню

1.Вскіпятіть воду, всипати цукор і перемішати до повного розчинення. 2.Ревень промити, пінгредієнти:стебел ревеню - 300…

Варення з малини (київський) фото

Варення з малини (київський)

Варення з малини - найсмачніше ліки від застуди. Приготування: Очистити малинінгредієнти:малини - 1 Кілограмцукру - 1,5…

Варення з вишні (київський) фото

Варення з вишні (київський)

Варення з вишні можна приготувати як з кісточками, так і без кісточок, але варення безінгредієнти:вишні - 1 Кілограм…

Варення з ананаса фото

Варення з ананаса

Варення з ананасів можна приготувати досить швидко і легко, якщо точно слідуватиінгредієнти:Ананаси - 1 КілограмЦукор -…

Варення з фініків фото

Варення з фініків

Покроковий рецепт приготування варення з фініків: 1: Зварити сироп. У каструлю вилити 3інгредієнти:Фініки - 600…

Малинове варення фото

Малинове варення

1. Підготуйте банки для варення, стерилізують гарячою парою або окропом. Те ж проділуінгредієнти:Малина - 4…

Десерт з полуниці і ревеню фото

Десерт з полуниці і ревеню

У жаростойкую форму викласти пюре з ревеню. Полуницю розрізати на 4 частини і розкласти наінгредієнти:тушкований ревінь…

Варення з чорної смородини фото

Варення з чорної смородини

Кисло-солодке варення з чорної смородини часто нагадує желе. Я його використовують не толінгредієнти:Чорна смородина -…

Варення з урюка фото

Варення з урюка

Покроковий рецепт приготування варення з урюка: Шаг1: Урюк вимити, обсушити рушникомінгредієнти:Урюк - 1 КілограмЦукор…

Варення з пелюсток троянд фото

Варення з пелюсток троянд

Пахуче варення з пелюсток троянд я дуже люблю! Воно таке жіночний і романтичнийінгредієнти:Пелюстки троянд - 400…