Малинове варення

1. Підготуйте банки для варення, стерилізують гарячою парою або окропом. Те ж проділу

інгредієнти:

  • Малина - 4 Стакана
  • Цукор - 7 Склянок
  • Пектин (упаковка) - 1 Штука
  • Вершкове масло - 1 Чайна ложка

інструкції

1. Підготуйте банки для варення, стерилізують гарячою парою або окропом. Те ж виконайте і з кришками. Малину промийте. Покладіть в каструлю, додайте пектин і масло (це позбавить від пінки!). 2. Каструлю з малиною поставте на сильний вогонь. Не забувайте постійно помішувати, доведіть до кипіння. 3. Додайте цукор, перемішайте. Цукор повинен розчинитися, а варення закипіти. Нехай покипить протягом однієї хвилини. 4. Вимкніть плиту, але продовжуйте заважати варення ще хвилин 4-5. 5. Готове варення перелийте в банки, закатати, потім протягом 10 хвилин закриті банки відправте на водяну баню. На ніч залиште на рушник, щоб варення охололо. Зберігайте в темному і прохолодному місці.


Кількість порцій: 6-8

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Сире варення зі смородини фото

Сире варення зі смородини

Ароматне сире варення з чорної смородини - джерело вітамінів. Хоча б баночку цьогоінгредієнти: Чорна смородина - 1…

Варення з сакури фото

Варення з сакури

Рецепт розрахований на одну баночку варення. Як же готувати варення з сакури? 1. розведітьінгредієнти: Квіти сакури -…

Варення із соснових бруньок фото

Варення із соснових бруньок

Отже, сосни цвітуть наприкінці травня-початку червня. Обов`язково влаштуйте вилазку в ліс з сім`єю,інгредієнти:Соснові…

Варення з акації фото

Варення з акації

Для нашого варення нам потрібні свіжі квіти акації. Треба видалити тичинки, хвостики, колірінгредієнти:Квіти білої…

Варення з бузку фото

Варення з бузку

Моя сусідка вирощує різні сорти бузку. Від неї я і дізналася рецепт бузкового варенняінгредієнти:Цвеьи бузку - 0,5…

Варення з кульбаб фото

Варення з кульбаб

1. Переберія кульбаби. Видаліть пелюстки за допомогою ножиць і покладіть їх у миску. 2. Вилоінгредієнти:пелюстки…

Варення з малини (київський) фото

Варення з малини (київський)

Варення з малини - найсмачніше ліки від застуди. Приготування: Очистити малинінгредієнти:малини - 1 Кілограмцукру - 1,5…

Варення з манго фото

Варення з манго

Щоб приготувати варення з манго, потрібно: 1. Чистимо манго - моєму, видаляємо шкірку і косточінгредієнти:Манго - 850…

Варення з гарбуза фото

Варення з гарбуза

Я помітила, що жовтий гарбуз любить "жовтих" сусідів - лимони, апельсини. кислинка последнінгредієнти:Гарбуз - 1…

Варення з фініків фото

Варення з фініків

Покроковий рецепт приготування варення з фініків: 1: Зварити сироп. У каструлю вилити 3інгредієнти:Фініки - 600…

Варення з ревеню фото

Варення з ревеню

Підготуйте стебла ревеню для нашого варення - очистіть тонку шкірку і промийте. наріжемоінгредієнти:Ревінь - 1…

Варення з чорної смородини фото

Варення з чорної смородини

Кисло-солодке варення з чорної смородини часто нагадує желе. Я його використовують не толінгредієнти:Чорна смородина -…

Варення з абрикосів фото

Варення з абрикосів

Як приготувати варення з абрикосів? Розповідаю: 1. Промийте гарненько абрикоси, проінгредієнти:Абрикоси - 1…

Варення з урюка фото

Варення з урюка

Покроковий рецепт приготування варення з урюка: Шаг1: Урюк вимити, обсушити рушникомінгредієнти:Урюк - 1 КілограмЦукор…

Варення з заморожених ягід фото

Варення з заморожених ягід

Не можу сказати, що варення із заморожених ягід так вже сильно відрізняється від традиционінгредієнти:Ягоди заморожені…

Варення з соснових пагонів фото

Варення з соснових пагонів

Як приготувати варення із соснових пагонів? Перш за все, треба набрати самих пагонів.інгредієнти:Пагони сосни - 1…

Варення з пелюсток троянд фото

Варення з пелюсток троянд

Пахуче варення з пелюсток троянд я дуже люблю! Воно таке жіночний і романтичнийінгредієнти:Пелюстки троянд - 400…