Курський млинцевий торт

Попередньо спечіть млинчики. Я думаю як їх приготувати писати не доцільно.

інгредієнти:

  • готові млинці - 20 Штук
  • згущене молоко - 200 Грам
  • згущене молоко - 200 Грам (варене)

інструкції

Попередньо спечіть млинчики. Я думаю як їх приготувати писати не доцільно. Кладіть готові млинці на блюдо шарами: млинець, варене згущене молоко, млинець, звичайна згущене молоко і т.д. Готовий торт прикрасити цукровою пудрою.

Кількість порцій: 5

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Закусочний млинцевий торт фото

Закусочний млинцевий торт

1. Насамперед займемося млинцями. Щоб спекти млинці нам буде потрібно: борошно цукор молокоінгредієнти:Печериці - 250…

Український вафельний торт фото

Український вафельний торт

Складові. Ось - ті самі вафлі, про які йде мова. Змішуємо згущене молоко з вершковим мінгредієнти: Вафлі (упаковка) -…

Орлеанська оладки фото

Орлеанська оладки

1) У великому посуді розчиніть дріжджі в теплій воді. Додайте цукор, сіль, яйця, згущенеінгредієнти:сухі дріжджі - 21/4…

Кокосові цукерки фото

Кокосові цукерки

Змішати масло і згущене молоко, додати 200 г. кокосової стружки. Затягнути суміш плівкою і селінгредієнти:кокосова…

Тайські млинці фото

Тайські млинці

1. Замісити тісто круте, як на пельмені. Розмішати молоко, вершки і яйця. Додати соліінгредієнти:Яйце - 1 Штука (плюс 2…

Торт "молочна дівчинка" фото

Торт "молочна дівчинка"

Згущене молоко збиваємо з яйцями до однорідності. Додаємо борошно і розпушувач, гарненькоінгредієнти:Згущене молоко -…

Торт стьопка-растрепка фото

Торт стьопка-растрепка

Ріжемо маргарин на дрібні шматочки і додаємо його в борошно. Розтираємо все руками до образоінгредієнти:маргарин - 250…

Торт три молока фото

Торт три молока

Поділяємо білки від жовтків, білки вливаємо в миску. Збиваємо до м`яких піків. додаємо жінгредієнти:Сліочное масло - 10…

Торт "шоколадний панчо" фото

Торт "шоколадний панчо"

Спекти шоколадний бісквіт по своєму коханому рецептом. Остудити. Розрізати на 2 частини. длінгредієнти:Шоколадний…

Млинцевий торт з полуницею фото

Млинцевий торт з полуницею

1. Фотографій у мене вийшло трохи. Але рецепт дуже простий. Ви його зможете дуже леінгредієнти:Борошно - 3/4 Склянки…

Домашня згущене молоко фото

Домашня згущене молоко

Смачну згущенку цілком можна приготувати вдома! За цим рецептом у вас вийде 500 мл вінгредієнти: молока - 2 Литра (3%…

Сметанник шоколадний фото

Сметанник шоколадний

1. Приготуємо тісто. В окремому посуді змішати яйця і цукор і збити їх міксером. Додатиінгредієнти:Згущене молоко - 100…

Млинці з печінкою фото

Млинці з печінкою

Змішати молоко, яйця, борошно, цукор, розпушувач. Дати трохи постояти, посмажити млинецьінгредієнти:Печінка яловича -…

» » » » Курський млинцевий торт