Млинцевий торт з полуницею

1. Фотографій у мене вийшло трохи. Але рецепт дуже простий. Ви його зможете дуже ле

інгредієнти:

  • Борошно - 3/4 Склянки (млинці)
  • Цукор - 0,5 Склянки (млинці)
  • Сіль - 1/4 Чайних ложки (млинці)
  • Яйця - 3 Штуки (млинці)
  • Молоко - 1,25 Склянки (млинці)
  • Ванілін - 1 Чайна ложка (млинці)
  • Вершкове масло - 4 ст. ложки (млинці)
  • Шоколадна паста - 200 Грам (начинка)
  • Полуниця - 400 Грам (начинка)
  • Банани - 3 Штуки (начинка)
  • Цукрова пудра - За смаком

інструкції

1. Фотографій у мене вийшло трохи. Але рецепт дуже простий. Ви його зможете дуже легко приготувати. Перш за все, потрібно спекти млинці. Добре змішайте просіяне борошно з сіллю і цукром. Додайте в борошно 2 яйця і один жовток. Білок від одного яйця використовуйте де-небудь в іншому місці. Збийте тісто в кухонному комбайні або міксером. Тісто поставте хвилин на 20 в холодильник. На сковороді спечіть млинці. З цього складу у мене вийшло 10 млинців. 2. Добре промийте полуницю під холодною водою, видаліть хвостики і наріжте її на шматочки. Банани наріжте кільцями. 3. На деко застеліть пергамент. Покладіть на лист два млинця. Намажте верхній млинець шоколадною пастою і покладіть трохи полуниці і бананів. Закрийте ягоди третім млинців і повторіть процедуру. Таким чином, викладайте все млинці, змащуйте їх шоколадною пастою і кладіть зверху ягоди. Духовку розігрійте трохи. Поставте торт в духовку ненадовго, щоб він прогрівся. Все, торт готовий. Обсипте його зверху цукровою пудрою і можна пробувати. Ні, не пробувати, а є. Тому що він вийшов дуже смачний.


Кількість порцій: 6-8

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Млинці на кефірі фото

Млинці на кефірі

Розбити яйця в миску, додати цукор і сіль. Збити до розчинення солі та цукру. Додатиінгредієнти:Кефір - 1 ЛітрЯйця - 2…

Грибний торт із млинців фото

Грибний торт із млинців

Спочатку готуємо млинці. Всі інгредієнти призначені для млинців - 2 яйця, 3/4 стаканінгредієнти:Ріпчасту цибулю - 200…

Закусочний млинцевий торт фото

Закусочний млинцевий торт

1. Насамперед займемося млинцями. Щоб спекти млинці нам буде потрібно: борошно цукор молокоінгредієнти:Печериці - 250…

Млинці пісні фото

Млинці пісні

Простий рецепт пісних млинців: 1. У миску наливаємо холодну воду, туди ж додаємо сіль,інгредієнти:Рослинна олія - 4…

Млинці заварні фото

Млинці заварні

Для приготування млинців бажано брати кефір жирністю не менше 3,2%. приготування:інгредієнти:кефіру - 500…

Млинці на воді фото

Млинці на воді

Простий рецепт млинців на воді: 1. У миску просіваємо борошно і розбиваємо яйця. трохи пеінгредієнти:Вода - 500…

Тайські млинці фото

Тайські млинці

1. Замісити тісто круте, як на пельмені. Розмішати молоко, вершки і яйця. Додати соліінгредієнти:Яйце - 1 Штука (плюс 2…

Курський млинцевий торт фото

Курський млинцевий торт

Попередньо спечіть млинчики. Я думаю як їх приготувати писати не доцільно.інгредієнти: готові млинці - 20…

Млинці з філадельфією фото

Млинці з філадельфією

У мисці змішуємо всі інгредієнти для тіста: борошно, молоко, воду, яйця, цукор, сіль і ростиінгредієнти:Борошно - 120…

Бананові млинці фото

Бананові млинці

Банани і половину молока подрібнити в блендері до однорідності. Додаємо в отримануінгредієнти:Молоко - 200…

Французькі млинці фото

Французькі млинці

1) У маленькій мисці з`єднати борошно, цукор, сіль і відкласти. В іншій великій мисці збитийінгредієнти:борошно - 1…

Млинці на мінеральній воді фото

Млинці на мінеральній воді

Млинці на мінеральній воді виходять дуже м`якими і ніжними. Приготування: розчинитиінгредієнти:мінеральної води - 500…

Млинці зі сливами фото

Млинці зі сливами

Яйця змішуємо з сіллю і цукром. Додаємо до яєць 100 мл молока і борошно, гарненько перемінгредієнти:Цукор-пісок - 210…

Пісні млинці фото

Пісні млинці

Покрокова інструкція, як приготувати пісні млинці: 1. У глибоку миску наливаємо уінгредієнти: Олія - 4 ст.…

» » » » Млинцевий торт з полуницею