Про красиву поставу

Що відрізняє королеву від звичайної жінки? Ні, аж ніяк не корона, а велична постава!

"Що відрізняє королеву від звичайної жінки? Ні, аж ніяк не корона, а велична постава! Наша постава має саме безпосереднє відношення і до нашого здоров`я, і до краси. Гордо піднята голова, розгорнуті плечі, рівна спина, злегка випнута грудна клітка, плавний вигин попереку - ось вигляд справжньої жінки, впевненої в собі і в своїй привабливості.


Навіть якщо параметри вашої зовнішності далекі від модельних, гарна постава надає фігурі стрункий, підтягнутий вигляд. І навпаки: навіть при горезвісних «90-60-90» зі сколіозом вас в моделі не візьмуть! Викривлення хребта не дозволить вам похвалитися гарною лінією плечей, додасть зморшок на шиї, зробить ходу більш важкою. А що вже говорити про груди! Її зовнішній вигляд безпосередньо залежить від того, наскільки випрямлені ваші плечі і як одно ви тримаєте спину. Неправильна постава «тягне» за собою не тільки проблеми із зовнішністю, а й зі здоров`ям. Викривлення хребта, так чи інакше, пов`язане з виникненням болю в спині і грудних болів, з розладом шлунково-кишкового тракту і проблемами із зором, з запамороченнями і головними болями. І це далеко не весь перелік!

Висновок напрошується сам: необхідно берегти свій хребет, створюючи йому комфортні умови. Коли ви спите - стежте за своєю поставою, а для сну використовуйте ортопедичні матраци. Тут доречно задатися питанням: а який матрац називають ортопедичним? Строго кажучи, ортопедичним можна назвати будь-який матрац, який допомагає забезпечувати природне положення хребта під час сну. Єдиного стандарту ортопедичних матраців не існує, так як правильним є підбирати матрац в відповідності з будовою тіла і потребами організму кожної конкретної людини. Під тиском ваги людського тіла ортопедичний матрац повинен прогинатися саме в тих місцях, на які лягає максимальне навантаження, забезпечуючи при цьому рівномірну підтримку по всій поверхні. Якщо матрац прогинається надмірно і тіло просто «провалюється», то відбувається викривлення хребта. Однак якщо матрац надто жорсткий, то ваші м`язи і зв`язки, через нещільного прилягання тіла до поверхні матраца, не зможуть розслабитися, як не зможе розслабитися і хребет. Тому вибирати потрібно щось середнє, відповідне конкретно для вас. Наприклад, повненьким жінкам краще підібрати матрац жорсткіше: з кокосових волокон, мультипакет або з пружинними блоками з товстого дроту. А худеньким жінкам підійдуть більш м`які або напівтверді матраци з незалежних пружин або з латексних матеріалів.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Пряма постава і ваше здоров'я фото

Пряма постава і ваше здоров'я

У всі часи гарна постава була ознакою шляхетності, сьогодні вона так само продовжує притягувати погляди оточуючих і…

Вправи від болів в спині фото

Вправи від болів в спині

Затерплу шия, ниючі плечі - все це наслідки того, що весь день ми проводимо, сидячи за комп`ютером. Кілька простих…

Як виправити поставу фото

Як виправити поставу

Так чи важлива пряма спина? Дуже важлива! З точки зору здоров`я організму сутулість і викривлення хребта означають…

Сон починається з матраца фото

Сон починається з матраца

Неважко порахувати, що приблизно третину свого життя ми проводимо уві сні. Що таке сон для людини? Сон - це час, коли…

Вибираємо матрац фото

Вибираємо матрац

Як правильно вибрати матрац, на що звернути особливу увагу. "Сильні емоційні навантаження, стреси - все це наслідки…

Bicoflex: гарантія добрих снів фото

Bicoflex: гарантія добрих снів

Bicoflex: гарантія добрих снівВи коли-небудь замислювалися, як багато залежить від вашого матраца? Ваше здоров`я і…

» » Про красиву поставу