Здоров'я і краса жіночих грудей

Здоров`я і краса жіночих грудей
Груди є дуже ніжною частиною жіночого тіла, яка вимагає до себе особливої уваги. Кожна дівчина мріє якомога довше зберегти здоров`я і красу своїх грудей, але для цього слід забезпечити їй належний догляд.
Жіночі груди категорично не любить екстремальних дієт. Адже практично всі знають, якщо жінка поправляється, то шкіра грудей починає розтягуватися і при різкому схудненні вона не встигає швидко скоротитися. В цьому випадку груди стає злегка обвислі. Тому не слід захоплюватися дієтами, тим більше, що груди має властивість худнути в першу чергу, ніж інші частини тіла.

Якщо ви віддаєте перевагу засмагати на пляжі або в солярії топлес, то дуже ризикуєте здоров`ям своїх грудей. Підвищена концентрація інсоляції знижує тургор шкіри і підвищує ризик розвитку онкологічних захворювань. щоб уникнути таких неприємностей, обов`язково прикривайте груди під час засмаги, під час відпочинку на пляжі використовуйте сонцезахисний крем з фактором захисту не менше п`ятдесяти. Уникайте перебування на сонці в саму активність - з одинадцятої години і до шістнадцяти. Утримайтеся від прийому сонячних ванн в цей час.

Якщо ви ведете активний спосіб життя і займаєтеся спортом, а також володієте шикарним бюстом третього розміру і більше, обов`язково носите бюстгальтер. Він служить підтримує каркасом. Найчастіше дівчата вважають за краще надягати бюстгальтер меншого розміру або так звані «Пуш ап». таке білизна дає ефект пишних грудей, виглядає спокусливо, але дуже небезпечно.


У незручному, тісному і неправильно підібраному білизна груди сильно стискається і відчуває тиск. В кінцевому результаті це може привести до розвитку пухлини. Тому краще не ризикувати, носячи тісну білизну. Краще підберіть бюстгальтер з силіконовими вставками, але за розміром. Він вигідно підкреслить вашу груди і додасть необхідну підтримку без шкоди для вашого здоров`я.

Починаючи з віку двадцяти п`яти років, фахівці рекомендують почати відвідувати лікаря-мамолога один раз на рік, а також раз на два роки проходити ультразвукове обстеження молочних залоз для профілактики онкологічних захворювань.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Чому болять груди фото

Чому болять груди

Жіночі груди, на думку багатьох чоловіків, є однією з найкрасивіших і найсексуальніших частин тіла. Тому багато…

Як візуально підняти груди фото

Як візуально підняти груди

Одним з головних достоїнств будь-якої дівчини є груди. Але що робити, якщо вона не досить велика або навіть відверто…

Як зробити великі груди фото

Як зробити великі груди

Дослідження вчених показують, що кожна п`ята жінка в світі хоче мати груди побільше. І всі ми задаємося питанням, чи…

Бездоганна жіночі груди фото

Бездоганна жіночі груди

Мрією будь-якої жінки є мати бездоганну жіночі груди. Бездоганною жіночими грудьми вважається той розмір, який при…

Як дізнатися розмір ліфчика фото

Як дізнатися розмір ліфчика

Значення правильно підібраного бюстгальтера дуже велике, оскільки в пахвовій западині знаходиться велика кількість…

Дієта для зростання грудей фото

Дієта для зростання грудей

Красиві груди - завжди, в усі часи є гордістю жінки. Пружна, красива, міцна з гладкою шкірою - мати таку груди мріє…

Правила гарного бюсту фото

Правила гарного бюсту

Красиві груди - це та, про яку дбають і яку підтримують в хорошій формі. Якщо не доглядати за грудьми, то, якою б…

10 Міфів про груди фото

10 Міфів про груди

Груди - одна з найсексуальніших частин жіночого тіла. Саме тому багато жінок стурбовані її розміром і формою. Про красу…

5 Секретів красивих грудей фото

5 Секретів красивих грудей

Красива підтягнута груди - прикраса жінки. І це не залежить від розміру молочної залози. Щоб ваші груди довгі роки…

» » Здоров'я і краса жіночих грудей