Як залишитися красивою під час вагітності

Як залишитися красивою під час вагітності
Більшість майбутніх мам дуже переживають через те, що під час вагітності втратиться їх краса. Але насправді є багато способів, які допоможуть добре виглядати і протягом вагітності, і після народження дитини.
якщо ваша шкіра нормально реагує на ті кошти, якими ви користувалися до вагітності, то не варто повністю відмовлятися від них. Природно, при цьому ви повинні трохи зменшити кількість вживаної косметики, особливо декоративної. До цього набору можна додати спеціальні засоби для профілактики розтяжок і проти набряків ніг. Наносите крем проти розтяжок кілька разів на день на живіт, груди, стегна аж до пологів і після закінчення 3 місяців після. Крем для ніг необхідно використовувати щодня.

Дуже важливою умовою збереження краси під час вагітності є правильне харчування. Саме від того, які продукти ви їсте в цей період, буде залежати і здоров`я вашого малюка. Тому вживайте більше фруктів і овочів, кисломолочних продуктів, не забувайте про білкової їжі, заповнюйте організм вуглеводами.

Для того щоб швидко прийти у форму після пологів, підтримуйте фігуру фізичними вправами. Звичайно, перш ніж приступати до них, проконсультуйтеся з лікарем. дуже корисно буде відвідування спеціальних фітнес-занять або занять йогою. Завжди тримати себе в тонусі вам допоможуть тривалі піші прогулянки. Крім того, відмінним заняттям для жінки в цей період може стати плавання.


Під час вагітності дуже важливо підтримувати правильний водний баланс в організмі. Саме вода сприяє зволоженню шкіри. Але в той же час багато пити може привести до зайвої набряклості, тому намагайтеся не перестаратися.

І, звичайно ж, під час вагітності необхідно вживати вітаміни, які сприятимуть поліпшенню здоров`я. Для краси волосся, зубів, нігтів необхідно приймати призначені лікарем вітамінні комплекси. Це збереже не тільки здоров`я і красу, а й допоможе вашій майбутній дитині народитися міцним.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Вправи під час вагітності фото

Вправи під час вагітності

Регулярна фізична активність гарантує міцне здоров`я і допомагає управляти деякими симптомами вагітності. Якщо під час…

Розтяжки під час вагітності фото

Розтяжки під час вагітності

Розтяжки під час вагітності - дізнаємося, які крему і засоби від розтяжок допоможуть вам зберегти шкіру під час періоду…

» » Як залишитися красивою під час вагітності