Фруктові ванни для здоров'я, краси і задоволення

Фруктові ванни для здоров`я, краси і задоволення
По-справжньому щаслива та людина, яка здатна доставити собі моменти справжнього задоволення і насолоди. Це унікальне вміння несе за собою красу, здоров`я і неперевершений життєвий успіх. Чудові фруктові ванни - це дивний спосіб, який приносить задоволення і насолоду від виникає внутрішнього захвату. Це спосіб бути щасливим і ... здоровим.

Фруктові ванни цінні, перш за все, тим, що для них використовуються виключно натуральні компоненти, які не присмачені парфумерними ароматами і консервантами, і що їх без особливих зусиль можна організувати в домашній ванні. Фруктові добавки роблять благотворний вплив на шкіру, повертають їй молодість, тонус і красу. Ванни з фруктовими добавками здатні поліпшити кровообіг, зміцнити стінки капілярів, підвищити імунітет, забезпечити шкіру живильними речовинами, зняти стрес. Вони миттєво піднімають настрій, доставляють ні з чим незрівняне відчуття насолоди і умиротворення. Після фруктових водних процедур шкіра ідеально очищається і пахне дивовижними ароматами.

Перед фруктової ванною неодмінно прийміть теплий душ, який попередньо очистить шкіру і дозволить відкритися порам. Ванну приймають лише через 2 години після прийому їжі. Тривалість ванни близько 40 хвилин при комфортній температурі води (приблизно + 36 С).

Після такої ванни відпадає необхідність додаткового догляду за шкірою, її не треба змащувати маслом, лосьйоном або кремом, вона і без того, отримавши достатньо поживних речовин, добре себе почуває і чудово виглядає (не стягувати, не сохне, не лущиться). На закінчення процедури варто лише промокнути тіло рушником, надіти улюблений махровий халат і розслабитися в кріслі або лягти в теплу, затишну постіль.

Фруктові ванни протипоказані тим, хто схильний до алергії, обтяжений порушеннями системи кровообігу, підвищеною температурою. Не можна проводити їх і в критичні дні.

Є безліч рецептів фруктових ванн. Їх можна приготувати буквально з усіх відомих фруктів. Треба всього лише приготувати пюре, наприклад, з папайї, полуниці, ківі, малини, бананів або інших фруктів і ягід і додати в теплу воду. тверді фрукти нарізають шматочками, додають трохи молока (можливо оливкова олія) і виливають в ванну.

Бажаючим схуднути можна порекомендувати чудову фруктову ванну: в теплу воду додають яке-небудь фруктове пюре і 5 столових ложок харчової соди. Ванну приймають щодня 7 днів поспіль. Сода в поєднанні з фруктами прекрасно розсмоктує жирові складки, що утворилися на животі. Через два тижні курс фруктових ванн можна повторити. Регулярне застосування содово-фруктової ванни сприяє набуттю стрункої фігури.


Чарівна апельсинова ванна

Натерту, висушену і змолоту в кавомолці цедру трьох апельсинів з 2 склянками апельсинового соку і декількома ложками оливкової або лляної олії додайте у ванну. Для більшого ефекту можливе додавання пелюсток троянд. Цей найдавніший рецепт, за твердженням китайців, не тільки естетичний, але і сприяє очищенню енергетики.

Бананова ванна

Один кілограм бананів очистіть, збийте в пюре, додайте кілька ложок олії (оливкової, чайного дерева або соняшникової). Суміш вилийте в ванну. Ви досягнете приголомшливого ефекту, якщо прийміть ванну після попереднього пілінгу, який максимально відкриває пори. Бананове пюре насичує шкіру ніжністю і ароматом, забезпечує пахуче здоров`я.

Хвойно-фруктова ванна

Візьміть 0,5 літра молока, літр апельсинового або яблучного соку, склянку гарячого хвойного настою. Все це змішайте і вилийте в ванну, поринете в неї і полежте 20 хвилин. Процедуру можна приймати тільки 1 раз в тиждень. Вона розгладжує зморшки і омолоджує.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як приготувати хвойну ванну фото

Як приготувати хвойну ванну

Хвойні ванни - це прекрасний засіб для розслаблення, відновлення сил і відпочинку. За допомогою даної процедури добре…

Найпопулярніші цілющі ванни фото

Найпопулярніші цілющі ванни

Вода - це чарівний, очищающий джерело, що рятує від усіх хвороб, відновлює життєві сили організму, живить, освіжає і…

Чудові ванни для тіла фото

Чудові ванни для тіла

Тепла ванна подарує міцний сон, зніме нервову напругу після робочого дня. Холодна вода тонізує і бадьорить. А як щодо…

Ванни зі свіжих фруктів фото

Ванни зі свіжих фруктів

Кожна жінка мріє бути красивою, але тільки кілька жінок з тисячі можуть похвалитися своїми задатками від природи, інші…

Ванна для жіночої краси фото

Ванна для жіночої краси

З давніх сказань нам відомо, що богиня любові Афродіта любила приймати ванни з трояндових пелюсток, які наповнювали її…

Худнемо за допомогою ванн! фото

Худнемо за допомогою ванн!

Яка жінка не мріє худнути, отримуючи при цьому задоволення і нічого не роблячи. Тепла вода в поєднанні з солями і…

Як прийняти ванну фото

Як прийняти ванну

Немає нічого простішого, ніж прийняти ванну. Але і в цьому, на перший погляд такому звичному дії, є свої секрети і…

Рецепт ванни клеопатри фото

Рецепт ванни клеопатри

Знаменита ванна, прародителькою якої стала єгипетська цариця Клеопатра, відома жінкам усього світу, як чудодійний…

Ванни для краси і здоров'я фото

Ванни для краси і здоров'я

Прийняття ванни впливає на організм багатьма факторами, це і механічне, від маси води, хімічне, від мінеральних солей,…

» » Фруктові ванни для здоров'я, краси і задоволення