Небезпечні слова: 8 фраз, які зіпсують будь співбесіду

Небезпечні слова: 8 фраз, які зіпсують будь співбесіду
Ви збираєтеся на співбесіду в компанію своєї мрії. В голові вже прокручується можливий діалог з роботодавцем, всі необхідні документи і рекомендації акуратно складені в сумку і залишається тільки належним чином налаштувати себе на майбутню розмову. Якщо ви проходите співбесіду вперше, дуже важливо знати про деякі тонкощі цього процесу. Але навіть в тому випадку, якщо ви відвідуєте подібні зустрічі регулярно, не зайвим буде з`ясувати, що ж можна говорити своєму інтерв`юеру.

1. «Якою буде моя зарплата?». Як не дивно, подібний інтерес може бути розцінений роботодавцем негативно. Пам`ятайте, що будь-яка фірма сподівається отримати співробітника, який буде прагнути добре працювати виключно на загальне благо, а про власну вигоду думати вже в другу чергу. Швидше за все, величину винагороди озвучить і сам роботодавець під час вашої бесіда, якщо ж цього не відбулося, задайте питання в самому кінці розмови.

2. «Мій минулий керівник не міг мене оцінити і, взагалі, він був людина недалекий». Ні в якому разі не відзивайтеся негативно про попереднє місце роботи. Навіть якщо всі ваші колеги без винятку були неадекватні, а керівник - справжній мерзотник, згадувати про це на співбесіді не варто. Максимально тактовно опишіть причини свого відходу, не вдаючись у подробиці.

3. «У мене ще багато пропозицій про роботу». Часто інтерв`юер ставить запитання, чи є у претендента зараз інші пропозиції. Багатьом здається, що мета подібного питання, з`ясувати, наскільки високий рейтинг кандидата на ринку праці. Насправді ж відповідати на це питання слід однозначно: «Ні». Створіть у роботодавця відчуття, що ви цілеспрямовано прийшли саме в його компанію і хочете працювати тільки тут.

4. Не потрібно тиснути на жалість. Важке зітхання і фрази на кшталт «Потрапив під скорочення, хоча міг би пропрацювати в попередній фірмі ще 20 років» не викличуть нічого крім роздратування. Пам`ятайте про те, що претендент повинен бути енергійний і сповнений сил, а не розмазаний важким життям і наляканий.


5. Якщо вас запитують про сімейний стан, чи не вдавайтеся в подробиці. Взагалі, ніколи не повідомляйте більше інформації, ніж має на увазі пряме запитання. Не кажіть: «Ми живемо в однокімнатній квартирі з двома маленькими дітьми і дідусем-інвалідом». Подібні історії нікому не цікаві.

6. «Ваша компанія для мене просто світло у віконці. Вважаю, що краще її немає, не було і не буде! »На співбесіді потрібно поводитися гранично щиро і чесно. Грубі лестощі і явне незнання ключових моментів вашої майбутньої роботи можуть дуже негативно вплинути на рішення роботодавця. вказуйте в резюме тільки те, що є правдою, пам`ятайте, що на співбесіді ваші знання в тій чи іншій області у вас завжди можуть перевірити.

7. Говоріть чітко і по суті. Навіть якщо вам здається, що співрозмовнику страшенно цікаво те, що трапилося з вами на двох останніх співбесідах, варто змусити себе відповідати на питання гранично коротко і чітко. Порожніх балачок ніхто не любить.

8. На питання «Що ви вмієте робити?» Ні в якому разі не відповідайте «Все!». Людей, які дійсно вміють все, на світі не буває, і будь-який роботодавець прекрасно це розуміє. Тому, щоб підвищити свій рейтинг в очах співрозмовника, просто розкажіть про свої навички, які дійсно можуть стати в нагоді на цій роботі.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як провести співбесіду фото

Як провести співбесіду

Співбесіда - важливий захід, в ході якого ви не тільки знайомитеся з кандидатами на наявну у вас вакансію, але і…

Як проводити співбесіду? фото

Як проводити співбесіду?

Співбесіда - це контрольний, перевірки розмова начальства тієї чи іншої контори з фінальними кандидатами на певну…

» » Небезпечні слова: 8 фраз, які зіпсують будь співбесіду