Банні процедури для здоров'я і краси

Банні процедури для здоров`я і краси
Якщо ви вважаєте, що відвідування лазні - це всього-на-всього гігієнічна процедура, то ви глибоко помиляєтеся. Банні процедури надзвичайно корисні для краси і здоров`я, сприяють відпочинку душі і тіла. Завдяки лазні збільшується насичення тканин киснем, посилюється кровообіг, відбувається виведення шлаків, прискорюється обмін речовин і знижується вага.

Банні процедури - це, перш за все, мистецтво, яке складається з багатьох компонентів: підготовка оптимального спека, правильно підібраного і обробленого віника, вміння ним користуватися, створення потрібної вологості повітря і застосування ефірних масел в парильні. Саме ці важливі компоненти створять потрібну атмосферу, піднімуть настрій і зміцнять здоров`я.

Збираючись в баню, видаліть декоративну косметику з обличчя. Відправляйтеся відразу в парну, при цьому не варто перед цим приймати душ, шкіра повинна залишатися сухою. Візьміть з собою ефірні ароматичні масла: лимон, евкаліпт, сосна, м`ята, ялівець, апельсин, ялина або будь-яке інше. Додайте 3-5 крапель в ківш з гарячою водою і полийте каміння. Повітря відразу ж наповниться корисним і приємним ароматом, дихати стане набагато легше.

Перший захід у парну повинен становити не більше 7 хвилин, після цього прийміть душ і відпочиньте хвилин 20. Заверніться в простирадло або сухий рушник, випийте потогінний чай, який допоможе вам позбавитися від накопичених токсинів і уникнути зневоднення. Липовий цвіт і березові листя оздоровлюють дихальну систему, нирки і печінка квіти бузини чорної володіють чудовою потогінну еффектом- листя чорної смородини допоможуть активувати обмінні процеси організму. Залийте одну столову ложку однією з названої вище трави і залийте склянкою крутого окропу, настоюйте в термосі хвилин 30. Додайте трохи меду для смаку.

Краса на Русі та лазневі процедури пов`язані між собою ще з давніх часів. Жінки під час відвідування лазні доглядали за волоссям і шкірою, використовуючи натуральні компоненти і продукти, різні трав`яні настої. Наші сучасниці на сьогоднішній день теж не проти поєднати приємне з корисним і приділити час для догляду за своїм тілом. Так, саме в сауні або в лазні шкіра найбільш сприйнятлива до різноманітних косметичних процедур.


Після парної шкіра стає распаренной, пори відкриваються і готові вбирати лікувальні інгредієнти - це дуже вдалий час для нанесення різних масок. Після першого заходу в парну очистіть шкіру від відмерлих клітин розпареним геркулесом або кавовою гущею - це відмінне відлущувальному засіб. Після очищає процедури використовуйте живильні і зволожуючі маски. Найдієвіші і прості: молочні - з сиру або кефіра- вітамінні - з овочів і фруктів (яблуко, огірок, банан, полуниця). На повіки покладіть гуртки картоплі або чайні пакетики. Змийте маску через 10-15 хвилин.

Якщо ви мрієте про ніжною та м`якою шкірі без целюліту, немов у дитини, приготуйте маску-скраб з меду. Змішайте натуральний мед з сіллю і залиште на деякий час в теплому місці. Після відвідин парної розітріть все тіло приготовленої сумішшю. Сіль діє як натуральний пілінг, сприяє зменшенню обсягів тіла і посилення потовиділення, а мед розгладжує і живить шкіру. Зайдіть в парну і як слід обробіть себе віником. Сполосніть холодною водою і охолоньте. Ваша шкіра стала шовковистою і пружною, розглядалися підшкірні ущільнення.

Однак існують деякі протипоказання, при яких париться категорично заборонено:

- підвищена температура тіла-
- менструація-
- варикозне розширення вен-
- капілярна сіточка на ліце-
- вагітність-
- підвищений артеріальний і сердечне тиск-
- міома матки, мастопатія або інше гінекологічне захворювання.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Застосування трав в лазні фото

Застосування трав в лазні

Баня - відмінне місце для того, щоб, абсолютно не докладаючи зусиль, просто сидячи в кімнаті з високою температурою…

Соляні скраби для лазні фото

Соляні скраби для лазні

Баня - один з кращих способів очищення і оздоровлення організму. Відвідування парної дозволить вам швидко покращити…

Маски і скраби для сауни фото

Маски і скраби для сауни

Ніхто не буде сперечатися з тим, що сауна - потужний терапевтичний засіб. Вона покращує кровопостачання шкіри, очищає…

Про користь сауни фото

Про користь сауни

Сауна дуже корисна для жінки - вона чудово очищає шкіру, виводить шлаки, сауна знімає втому, підсилює обмін…

Баня в боротьбі з целюлітом фото

Баня в боротьбі з целюлітом

Баня здавна вважалася вірним засобом від більшості хворейі недуг. Баня допомагає не тільки зберегти здоров`я і…

Косметичні маски для лазні фото

Косметичні маски для лазні

Відвідування лазні або сауни - цілий ритуал, який включає в себе безліч приємних речей. Тут можна не тільки помитися, а…

Баня для краси і здоров'я фото

Баня для краси і здоров'я

Баня здатна створити чудеса з людським організмом. І не важливо яка - російська парна, фінська сауна або турецька…

Правила відвідування парної фото

Правила відвідування парної

Щоб зберегти здоров`я і продовжити молодість шкіри організм необхідно регулярно очищати. І одним із засобів очищення є…

» » Банні процедури для здоров'я і краси