Фруктові коктейлі для здоров'я шкіри

Фруктові коктейлі для здоров`я шкіри
Фрукти містять таку велику кількість вітамінів, амінокислот і інших мікроелементів, що здатні надавати оздоровлюючий ефект як на весь організм в цілому, так і на окремі його частини. Фрукти можуть виявитися корисними в тому числі і до шкіри.

Нестача вітамінів в організмі в першу чергу позначається на шкірі, тому ті, хто бажає мати красиву шкіру без вад, повинні ретельно стежити за тим, щоб вживати в їжу достатню кількість фруктів. Фруктові коктейлі для шкіри можна вживати як всередину, так і зовнішньо. Змішуючи в блендері фрукти з різною основою, будь то молоко, кефір або сік, ви будете отримувати смачні і корисні поєднання. Якщо вживати фруктові коктейлі регулярно, це, безсумнівно, істотно відіб`ється на здоров`я шкіри.

Якщо в організмі виникає дефіцит вітаміну А, це призводить до появи подразнень, сухості шкіри і навіть вугрів. Для того щоб уникнути цього, варто вживати в їжу яблука, які містять багато вітаміну А.

Вітамін С з м`якоті бананів за своєю суттю є антиоксидантом, а значить, може істотно уповільнити процес старіння організму і рання поява зморшок.


Вітамін С, який в надлишку міститься в цитрусових, необхідний для утворення каллогенов, які скріплюють клітини кісткової тканини, судин і дерми, запобігаючи їх розпад. Апельсини і лимони допомагають боротися з пігментацією і нерівностями шкіри.

Якщо наносити фруктові коктейлі безпосередньо на шкіру у вигляді масок, то фруктові кислоти вивільняють скупчилися в клітинах дерми токсини, заряджають шкіру енергією, уповільнюють старіння і розпад. До того ж фруктові коктейлі в якості масок для обличчя і тіла дуже піднімають настрій. Ви можете без праці готувати суміші з соку фруктів на основі ефірного масла і косметичного мила і наносити їх на шкіру. Варто поекспериментувати з медом і горіхами, які виробляють очищуючий ефект скрабу.

Фрукти - це простий і доступний спосіб підтримати красу і здоров`я шкіри, який ніколи не підведе.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Дієта для краси шкіри фото

Дієта для краси шкіри

У наш час багато жінок хочуть мати красиву шкіру. Але застосування останніх досягнень в лікувальної косметики не дасть…

Фруктові маски для обличчя фото

Фруктові маски для обличчя

Асортимент штучних кремів і масок в наші дні дуже різноманітний. Однак до сих пір багато жінок вважають за краще…

» » Фруктові коктейлі для здоров'я шкіри