Кращі вітаміни для організму в зимовий час

Кращі вітаміни для організму в зимовий час
Зимовий дефіцит вітамінів пов`язаний в першу чергу з відсутністю в раціоні достатньої кількості свіжих овочів, фруктів і ягід. Консервовані продукти, на жаль, не можуть замінити їх. Саме тому в холодну пору року так важливо стежити за своїм раціоном і намагатися поповнити нестачу вітамінів. Харчуючись правильно, ви зможете зміцнити здоров`я, позбавитися від зимової депресії і навіть стати привабливішими.
Взимку опірність організму до вірусних інфекцій знижується. Це пов`язано з гострою нестачею заліза, кальцію, міді, а також вітамінів С, Е і групи В. Щоб зміцнити імунітет і забути про частих застудах, додайте в своє щоденне меню продукти, що містять зазначені вище вітаміни. Особливо корисні будуть цитрусові. Справа в тому, що вони багаті вітаміном С, який допомагає зміцнити імунітет і знижує ризик виникнення простудних захворювань. Якщо ви не можете регулярно їсти апельсини, мандарини і грейпфрути, хоча б пийте чай з лимоном. Що стосується вітамінів групи В, то ними багаті вівсяна каша, печінка, м`ясо і деякі інші продукти. До речі, для зміцнення імунітету прекрасно підійде і вітамінний відвар, приготований з ягід шипшини.

Брак вітамінів Е і А погано позначається на стані волосся і шкіри. У зимовий час особливо важливо заповнити їх недолік, щоб захиститися від пронизливого вітру і морозу. Щоб зберегти красу волосся і шкіри, пийте відвар шипшини, їжте яйця, печінку, молочні продукти. Вітамін Е також міститься в нерафінованій олії, помідорах і білокачанної капусти, а вітамін А - в моркві, вершковому маслі і болгарському перці. Взимку рекомендується не тільки вживати ці продукти, а й використовувати спеціальні вітамінні комплекси.


У холодну пору року, коли сонце не балує теплом і світлом, з`являється дефіцит «літнього» вітаміну D. Його нестача позначається не тільки на стані здоров`я, але навіть на настрої. Саме дефіцит вітаміну D є однією з причин появи зимової депресії. Щоб вирішити цю проблему, слід їсти печінку тріски, сир, яйця, молочні продукти, а також вживати риб`ячий жир. Якщо ви вирішили використовувати спеціальні препарати, врахуйте, що вітамін D засвоюється набагато краще, якщо приймати його разом з продуктами або таблетками, що містять магній і кальцій.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Міцні і гарне волосся фото

Міцні і гарне волосся

Якщо ви помітили, що ваше волосся потьмяніли, ламаються, січеться або випадають - це значить, що їм не вистачає…

Зміст вітамінів в продуктах фото

Зміст вітамінів в продуктах

Важко переоцінити значення харчування для здоров`я людини. І те, що їжа повинна бути різноманітною і збалансованою, теж…

Як вибрати вітаміни для очей фото

Як вибрати вітаміни для очей

Від здоров`я очей залежить якість життя людини, саме тому необхідно 1-2 рази на рік відвідувати окуліста, щоб своєчасно…

» » » Кращі вітаміни для організму в зимовий час