Чому заздрять жінки?

Чому заздрять жінки?
Про жіночої заздрості можна складати легенди. Або байки, як хочете. Приводів, що викликають заздрість, стільки, що їх не описати і в десяти томах. Ну кому, крім жінки, може прийти в голову заздрити подрузі тому, що двері в її гардеробі відкривається направо, а не наліво? І це не межа.

Навряд чи на світі знайдеться хоч одна людина, яка ніколи в своєму житті нічого і нікому не заздрив. А якщо і знайдеться, то напевно їм виявиться чоловік. Тому що навіть наймудріша жінка, яка усвідомлює, що заздрити недобре, хоч раз в житті (а на самій-то справі, звичайно, і не раз) відчувала почуття заздрості. Насправді, заздрити - це не завжди погано. Головне - не опускати до «чорної» заздрості, коли бажаєш недоброго об`єкту заздрості. У всіх же інших випадках заздрість може навіть стати в нагоді. На ній і зупинимося.

Отже, чому ж такому може заздрити жінка, щоб ця заздрість не заважала жити? А візьміть будь-який глянцевий журнал і відкрийте його на довільній сторінці. Сперечаємося, звідти на вас буде дивитися неземної краси дівчина з ідеальної фігурою, тонкими довгими пальцями і білосніжною посмішкою, зачесана волосок до волоска? Невже ніколи не було думок: «ех, мені б таку зовнішність»? Ну, напевно адже були. Взагалі, зовнішність - це перший предмет заздрості у жінок. Великі груди ( «а у мене маленька»), довгі ноги ( «у мене начебто не короткі, але все-таки не настільки довгі »), ідеальна попа (« може, все-таки фотошоп? »), витончена форма черепа (« завііідую. ось я завжди хотіла обріться налисо, але при моїй формі черепа це неможливо ») і так далі, перераховувати можна нескінченно.

У чому тут користь від заздрості? А в тому, що це є прекрасним стимулом для самовдосконалення. Хочете мати ідеальну фігуру, як у дівчини з обкладинки? Ідіть в спортзал і викиньте, нарешті, ті чотири упаковки печива з верхнього ящика вашого робочого столу. Ваші зуби не можуть зрівнятися по білизні з папером для принтера? Перестаньте пити каву літрами і їжте більше овочів. Ваші волосся не майорять такої чудової хвилею, як у Шакіри? Опануйте фотошоп, і ще як заразвіваются.


Безсумнівно, ще однією частою причиною заздрості є гроші, вірніше, їх кількість. «Ех, було б у мене стільки грошей, як у Таньки, я б теж купила собі четверту пару взуття за місяць». Ця заздрість, якщо правильно її зрозуміти, повинна штовхнути вас на подвиги на робочої ниві, а коли начальство це помітить, то не зможе не оцінити ваші зусилля. Купіть тоді собі п`ять пар взуття.

Чоловіки. Оооо, тут справді невичерпне джерело для жіночої заздрості. Кому-то чоловік подарував на честь дня їх третього поцілунку під дощем круїз навколо світу. Хтось став щасливою власницею новенької машини ( «Рома був в жаху, коли дізнався, що я їжджу в маршрутках»). Кому-то щовечора масажую стопи, співають арії з Онєгіна, гладять підковдри і дарують кишенькових собачок. Та киньте! Невже вам нічого розповісти своїм подругам про вашого чоловіка такого, щоб і вони теж заздрили вам? в даному питанні заздрість марна: або повірте подругам і шукайте собі ідеального принца, або любите вашого чоловіка таким, він є, не намагаючись переробити і створити з нього робота.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Заздрість на благо фото

Заздрість на благо

Всім відомо, що заздрість - одне з найбільш руйнівних почуттів. Заздрісники ніколи не бувають щасливі і задоволені…

Як пережити успіх подруги? фото

Як пережити успіх подруги?

Щиро, від душіпорадоваться удачі і успіху кращої подруги іноді буває гораздотруднее, ніж підтримати її у важку хвилину.…

Як позбутися від заздрості? фото

Як позбутися від заздрості?

Чи знайоме вам щось незрозуміле почуття напруженості і даженедовольства, коли ви дізнаєтеся, що комусь дуже крупно…

Заздрість чорна і біла фото

Заздрість чорна і біла

Про заздрісників кажуть, що щастя іншої людини ранить їх болючіше, ніж їх власне горе. Починаючи з давніх-давен, і…

Як перестати заздрити фото

Як перестати заздрити

Жила-була в людському мозку заздрість. Цвіла, як троянда, обдаровуючи шипами всіх оточуючих. І відчував людина, що…

Три відтінки заздрості фото

Три відтінки заздрості

Заздрість - почуття, яке відчував кожен з нас. "Хвороба червоних очей" - так називають заздрість китайські мудреці.…

Заздрість як джерело лих фото

Заздрість як джерело лих

Заздрість - один з найпоширеніших людських пороків. До неї схильні, як не дивно, і красиві, і багаті, і успішні. Адже…

Заздрість. Як з нею боротися? фото

Заздрість. Як з нею боротися?

Людині, схильній до заздрості, постійно чогось не вистачає, постійно чогось хочеться, особливо того, що є у інших. І…

» » Чому заздрять жінки?