Молочний суп з картоплею

Так уже повелося, що я з дитинства знаю, що таке молочний суп з картоплею і як його запро

інгредієнти:

  • Картопля - 4 Штуки (Середнього розміру)
  • Молоко - 200 Грам
  • Масло вершкове - 50 Грам
  • Сіль - 1 За смаком
  • Вода - 0,7 Литра

інструкції

Так уже повелося, що я з дитинства знаю, що таке молочний суп з картоплею і як його приготувати. Однак багато моїх друзів, які в житті такого не пробували, реагують на це блюдо насторожено - мовляв, як це взагалі, молочний суп - і раптом з картоплею? Так, можливо комусь це блюдо здасться незвичним, але варто його спробувати - і весь скептицизм як рукою зніме :) Так що рекомендую не паритися, а просто взяти і приготувати. Рецепт молочного супу з картоплею наступний: 1. Картопля очистити, нарізати соломкою. Опустити в киплячу воду, додати сіль. Варити близько 15 хвилин. 2. Після того, як картопля зварилася, додаємо трохи підігріте молоко (від холодного молока картопля може посиніти). Варимо близько 10 хвилин. 3. Вимикаємо плиту, суп накриваємо кришкою, залишаємо потомитися ще 10 хвилин. 4. Суп готовий. Додаємо в тарілку вершкове масло і насолоджуємося насиченим смаком. При бажанні можна подавати грінки. Смачного! -)


Кількість порцій: 4

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Курка з картоплею в духовці фото

Курка з картоплею в духовці

Курку гарненько промиваємо, змащуємо сметаною, солимо і перчимо. Замість сметани, в принінгредієнти:Курка ціла - 1…

Молочний суп в мультиварці фото

Молочний суп в мультиварці

Молочний суп в мультиварці приготувати набагато простіше, ніж традиційним способом. вінінгредієнти:Молоко - 1…

Молочний суп з гречкою фото

Молочний суп з гречкою

Молочний суп з гречкою можна подавати малюкам. Гречана крупа легко перетравлюється деінгредієнти:гречаної крупи - 1/2…

Картопля в соусі альфредо фото

Картопля в соусі альфредо

Підготуємо всі інгредієнти. Картоплю чистимо, розрізаємо на четвертинки (якщо картопляінгредієнти:Картопля - 2,5…

Молочний суп з макаронами фото

Молочний суп з макаронами

Молочний суп з макаронами - відмінний сніданок як для дитини, так і для дорослого человеінгредієнти:Макарони - 1…

Молочний суп з грибами фото

Молочний суп з грибами

Молочний суп з грибами - дуже незвичайна штука. Навіть не знаю, з чим це суп можна порівняйінгредієнти:Печериці - 400…

Молочний суп з вермішеллю фото

Молочний суп з вермішеллю

1. У каструлі довести підсолену воду до кипіння. Додати вермішель і відварити до готоінгредієнти:Молоко - За…

Молочний суп з рисом фото

Молочний суп з рисом

Молочний суп з рисом - один з моїх найулюбленіших сніданків. На його приготування потрібноінгредієнти:Вода - 2…

Суп молочний фото

Суп молочний

1. Картоплю і моркву очистити, помити, порізати на досить великі скибочки довільнимінгредієнти:картопля - 3 Штуки…

Молочний чай фото

Молочний чай

Доводимо до кипіння літр молока. Чорний чай насипаємо в чистий чайник для заварювання. як толінгредієнти:Чай чорний…

» » » » Молочний суп з картоплею