Корисні чаї для жіночого здоров'я

Корисні чаї для жіночого здоров`я
Чай - це один з найпопулярніших напоїв у всьому світі. Хороший і якісний, він володіє безліччю корисних і цілющих властивостей. Для жінок - це доступне джерело молодості, краси і здоров`я.
Вельми корисний для жіночого здоров`я чай з імбиром. Він славиться сильним антиоксидантною та імуномодулюючою дією, а також є природним афродизіаком. Крім того чай з імбиром використовують як додатковий засіб боротьби із зайвою вагою. Однак варто пам`ятати, що імбир не рекомендується вживати при захворюваннях шлунка, різних кровотечах, а також під час вагітності та лактації.

Білий чай піддається мінімальній обробці, містить масу корисних речовин і має приємний аромат і свіжий смак. Завдяки високому вмісту вітаміну Р, він зміцнює стінки судин і дуже корисний жінкам, у яких є проблеми з розширенням вен. Білий чай активно використовується в косметиці для догляду за шкірою. Він бореться зі старінням і захищає шкіру від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання.

Липа - полезнейшее рослина для жіночої краси та здоров`я. Липовий чай сприяє нормалізації менструального циклу і зняття запалення. Жінки старше 40 років повинні включити чай з липи в свій щоденний раціон харчування, це допоможе значно полегшити прояви клімаксу. Крім того, він надає дезинфікуючу і протизапальну дію, чудово заспокоює і допомагає при простудних захворюваннях.

Ромашковий чай - це порятунок для тих, у кого є проблеми зі шлунком. Він показаний при болях в животі, колітах і проблеми зі стільцем. Цей напій допоможе вивести з організму шлаки, токсини і вільні радикали. При вугрової висипки допоможуть протирання обличчя льодом з ромашкового чаю. Це зробить шкіру чистіше і додасть їй пружність.


Діловим жінкам допоможе заспокоїтися і зняти напругу трудового дня чай з додаванням м`яти або меліси.

Чай з ялівцю - гарне ліки для жінок і дівчат, які страждають набряку формою передменструального симптому. Ялівець має сечогінну дію, а також допомагає в лікуванні запальних захворювань сечостатевої сфери.

Не варто забувати і про зелений чай - джерело жіночої краси і молодості. Він прекрасно справляється зі спрагою і є відмінним засобом для схуднення, оскільки не містить калорій і покращує обмін речовин. Антибактеріальне і омолоджуючу дію зеленого чаю широко використовується в косметичній промисловості. Він усуває запалення, тонізує, зволожує, знімає втому, підвищує еластичність шкіри, знижує набряклість і покращує колір обличчя.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Ефірна олія ялівцю фото

Ефірна олія ялівцю

Ялівець - чагарник або дерево родини кипарисових, росте в теплих кліматичних зонах. Ефірна олія ялівцю виробляють в…

Користь липового цвіту фото

Користь липового цвіту

Цілющі властивості квітів липи люди використовували з давніх часів. І до сих пір збирають ці золотисті квітки, що…

Корисні властивості чаю фото

Корисні властивості чаю

Чай це відоме природні ліки. Дуже часто можна прочитати або почути про корисні властивості чаю. І про те, які є корисні…

Їжа для жіночої краси фото

Їжа для жіночої краси

Жінки багато знають про те, як виглядати чудово, бути ефектною, успішної і подобатися чоловікам. На виконання цих…

Корисні продукти для шкіри фото

Корисні продукти для шкіри

Натуральні продукти надають на шкіру потужне лікування і усувають широкий ряд шкірних неприємностей. Ці продукти…

Аромат ефірних масел фото

Аромат ефірних масел

Відомо, що правильно підібраний аромат ефірної олії може багато чого - і вилікувати, і заспокоїти, і вдихнути…

Корисні властивості імбиру фото

Корисні властивості імбиру

Корінь імбиру має не тільки унікальний смак, але і безліч лікувальних властивостей. Тому рівень корисності і спектр…

» » Корисні чаї для жіночого здоров'я