Як відповісти на запрошення на співбесіду

Як відповісти на запрошення на співбесіду
Пошук роботи - дуже важливий і хвилюючий етап в житті. Як завоювати симпатії роботодавця ще до офіційної бесіди? Відповідь проста: грамотно відповісти на пропозицію про майбутню співбесіду!
Ви відправили своє резюме і з нетерпінням чекаєте відповіді. Якщо ви зацікавили роботодавця, то він може відповісти вам двома способами: телефонним дзвінком або листом на електронну пошту.

Заздалегідь підготуйтеся до можливого дзвінку. В окремому блокноті запишіть ті фірми, в які ви розіслали резюме. Обов`язково зазначте ім`я та посаду людини, зазначеного в координатах по даній вакансії, а також номер телефону для зв`язку. Тримайте блокнот під рукою, щоб в разі дзвінка можна було швидко переглянути інформацію і зорієнтуватися.

Майте на увазі, що після відправлення резюме вам можуть зателефонувати в будь-яку хвилину, тому зіставте свій розпорядок дня з робочим режимом, який прийнятий в багатьох компаніях (як правило з 9.00 ранку до 18.00 вечора). Це необхідно, щоб роботодавець, що дзвонить вам для призначення дати співбесіди, не почув у слухавці сонний голос людини, яка не може зорієнтуватися, з якого питання йому дзвонять.

При відповіді за дзвінок привітно привітайтеся і уважно дайте відповідь на всі питання, які задасть роботодавець. Запишіть дату, адресу та час співбесіди, а також обов`язково уточніть ім`я і телефон людини, з яким можна зв`язатися в разі непередбачених обставин. Не соромтеся задавати уточнюючі питання, щоб потім не опинитися в дурному становищі. Після уточнення всіх деталей подякуйте роботодавця за дзвінок і ввічливо попрощайтеся.


У разі, якщо ви не можете з`явитися на співбесіду вчасно або у вас щось трапилося, обов`язково віддзвонили, попередьте про запізнення або дізнайтесь: чи є можливість перенести співбесіду. У житті бувають різні ситуації і дзвінок з поясненням причини запізнення і вибаченням може бути в подальшому зарахований на вашу користь.

Якщо ви отримали запрошення на співбесіду по електронній пошті, то необхідно якомога швидше написати відповідь. Виглядати він може приблизно наступним чином: "Шановний (а) ... (ім`я людини, який відправив вам запрошення)! Дякую Вам за запрошення на співбесіду. Буду радий (а) приїхати за таким-то адресою в такий-то час. З повагою, (ваше прізвище, ім`я, по батькові, а також контактний номер телефону). " Якщо в запрошенні вам щось незрозуміло, то не соромтеся задати всі питання, щоб з`явитися на співбесіду у всеозброєнні.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як пройти співбесіду фото

Як пройти співбесіду

Хто не мріє про роботу, яка б приносила гідне матеріальне утримання і повністю відповідала нашим інтересам,…

Як провести співбесіду фото

Як провести співбесіду

Співбесіда - важливий захід, в ході якого ви не тільки знайомитеся з кандидатами на наявну у вас вакансію, але і…

Як писати резюме фото

Як писати резюме

Грамотно складене резюме підвищує ваші шанси потрапити на співбесіду і, відповідно, отримати бажану роботу. Тому варто…

Як записатися на співбесіду фото

Як записатися на співбесіду

Пошук гідної роботи може бути дуже непростим заходом. Недостатньо просто знайти цікаву вакансію, необхідно ще й успішно…

Як проводити співбесіду фото

Як проводити співбесіду

Починаючи свій бізнес, ви повинні бути готові проводити співбесіди і наймати людей. Вчитися цьому з часом доводиться і…

Як потрапити на співбесіду фото

Як потрапити на співбесіду

Останнім часом питання про працевлаштування часто стає актуальним. Це пов`язано і з світовою кризою, і з технологічним…

Як справити приємне враження фото

Як справити приємне враження

Дуже часто, вибираючи між кількома кандидатами одного рівня професіоналізму, роботодавець враховує власні відчуття від…

Як скласти правильне резюме фото

Як скласти правильне резюме

Якщо ви хочете отримати гарну роботу, потрібно скласти правильне резюме. Без нього вашу кандидатуру навряд чи будуть…

» » Як відповісти на запрошення на співбесіду