Таємні бажання: напишіть собі листа

Таємні бажання: напишіть собі листа
У світі є лише одна людина, від якого більшою мірою залежить ваше щастя - це ви! Тільки ви знаєте, чого насправді хоче ваша душа. Тільки ви здатні направити себе на шлях успіху і здійснення мрій. А допоможе вам в цьому, письмове послання самому собі.

Ця методика програмування себе на успіх може носити різні назви: НЛП, самопереконання, методика Сіморон, але суть одна - ви, і тільки ви, здатні запрограмувати виконання своїх бажань. Зробити це легко і досить просто.

З давніх-давен була відома сила слова. Але сказане слово має набагато менше довговічне вплив, ніж слово написане. Саме тому, написавши собі лист, в якому чітко обумовлено ваші бажання, ви запускаєте в собі механізм здатний перетворити їх в реальність.

Візьміть красиву папір. Напишіть на ній рівним, чітким почерком свої бажання. Якщо зробили помилку або помарку - почніть все заново, на іншому аркуші паперу.

Поставтеся до цього відповідально і серйозно. Не перетворюйте це заняття в самоіронічний атракціон. Чітко сформулюйте свої бажання. Чи не вживаєте в посланні частку «НЕ» і звернення до інших людей. Тобто, замість фрази «Я хочу, щоб мені зустрівся добра людина» використовуйте фразу «Я хочу зустріти добру людину». Тим самим ви програмуєте себе на дію, а не на пасивне очікування.


Чим більше подробиць ви включите в свій лист, тим більше шансів отримати саме те, що мали на увазі. Тут немає місця метафор. Якщо ви напишіть «хочу зустріти казкового принца», то ваша мрія може здійснитися у вигляді подарованої картини, із зображенням цього самого принца або іграшки. А ось чітке перерахування віку, особистісних якостей і навіть деяких рис зовнішності направлять вас на зустріч з потрібною людиною.

Отже, коли ви написали своє послання, запечатав його в Вродливий конверт і приберіть з очей, але так, щоб при необхідності можна було взяти його в руки і згадати про свої бажання. Запам`ятайте, чим серйозніше і «ритуально» ви підійдете до написання бажань, тим швидше отримаєте результат.

А тепер друга фаза, яка приведе вас до виконання ваших бажань. Візьміть папір простіше і розпишіть крок за кроком, що саме ви будете робити для виконання вашої мрії. Адже неможливо знайти роботу сидячи вдома, неможливо зустріти чоловіка, не встаючи з дивана. Вам належить діяти, а запущений всередині вас механізм реалізації ваших бажань підкаже, що саме потрібно зробити.

Якщо ви все зробили правильно, то не мине й шести місяців, як ви знайдете бажане.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як написати романтичне лист фото

Як написати романтичне лист

Вразити уяву улюбленого красивим, щирим романтичним листом може кожна дівчина. Це оригінально і дуже просто зробити.…

Як почати лист коханому фото

Як почати лист коханому

Уявіть собі, як буде романтично взяти аркуш паперу, ручку і викласти все почуття коханій людині в посланні. При цьому в…

Як почати ділове лист фото

Як почати ділове лист

Туристичний ваучер це чітко структуроване послання, яке несе в собі максимум інформації при мінімумі друкованого…

Як ставити собі досяжні цілі фото

Як ставити собі досяжні цілі

Досяжна мета необов`язково проста. Психологи запевняють, що досяжною називається правильно поставлена мета. А ось…

Ворожіння по паленої папері фото

Ворожіння по паленої папері

Всі дівчата люблять ворожити. У цьому немає нічого дивного, адже ворожіння допомагають нам повірити в те, що чудеса…

» » Таємні бажання: напишіть собі листа