Фен-шуй: карта виконання бажань

Фен-шуй: карта виконання бажань
Карта виконання бажань (карта скарбів), що практикується прихильниками фен-шуй, дозволяє здійснити мрії за допомогою закону тяжіння і візуалізації, що впливає на підсвідомість. Щоденна візуалізація виразних образів ваших бажань фокусує енергію на потрібну мета.

Ви можете намалювати карту олівцем або фарбами, скласти колаж з фотографій, слів і картинок, вирізаних з журналів. Карту можна також скласти на інтернет-сайтах, присвячених даній тематиці. Найбільш ефективною вважається карта скарбів, зроблена своїми руками, оскільки в процесі складання ви вкладаєте в неї свою енергію.

Карту скарбів необхідно складати на зростаючу місяць, найкраще в молодика. При її складанні не обмежуйте свою уяву і не ставте рамок. Загадуйте лише те, що вам дійсно необхідно. Карта цінностей повинна зображати вас досягли своєї мети в ідеальної ситуації.

Розмір карти не має значення: ви можете намалювати її в блокноті або повісити на стіну. Але є істотна умова: вашу карту не повинні бачити сторонні. Протягом дня дивіться на неї і міркуйте, що стоїть в ній змінити для того, щоб вона стала ідеальним втіленням ваших задумів.

Карта здійснення мрій описує ваші цілі або певні сфери життя. Для посилення впливу на свідомість при складанні карти використовуйте якомога більше яскравих фарб. Зображувані ситуації повинні виглядати реалістично і правдоподібно.


Крім картинок, на карту необхідно помістити затвердження. Наприклад, якщо ви мрієте про автомобіль, напишіть: «Це моя нова машина. Вона полегшує мені життя. У мене достатньо коштів, щоб її утримувати ». В області здоров`я і краси покажіть себе активним і красивим. Фігуру мрії можна вирізати з журналу і наклеїти на неї фотографію вашої голови. Можна написати: «Я прекрасно виглядаю і відмінно себе почуваю. У мене немає зайвих кілограмів ».

Відносини проиллюстрируйте фотографіями, на яких ви зображені в колі улюблених, сім`ї та друзів. Напишіть затвердження, які виражають ваше щастя, задоволення від спілкування, насолоду сексуальним відносинами. Покажіть себе працюючим в компанії своєї мрії серед приємних і цікавих товаришів по службі. Відобразіть суму вашого заробітку. У зону подорожей помістіть фотографії країн, в яких хочете побувати. Зробіть уточнюючу напис про те, що у вас достатньо грошей і часу на поїздки.

Сектора, що відповідають за різні сфери нашого життя, повинні розташовуватися на карті скарбів в певній послідовності. Розділіть лист на дев`ять рівних квадратів. Центральний сектор відповідає за ваше здоров`я. Далі квадрати визначаються згідно сторонах світу. Південний сектор відповідає за славу, північний - за кар`єру. Західний сектор належить родині, східний - творчості і дітям. Південно-західний сектор уособлює багатство, південно-східний - любов. Північно-західний сектор є областю знань, а північно-східний відповідає за подорожі.

Після того, як бажання, зображене на карті, збудеться, рекомендується зробити у відповідному секторі подячну напис. Як чинили волю можна замінювати на нові, але краще за все буде повністю переробити карту.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Фен-шуй для любові і грошей фото

Фен-шуй для любові і грошей

Мистецтво фен-шуй має свої чарівні якості. За допомогою його можна принести матеріальний достаток і зміцнити сім`ю. Щоб…

Сітка багуа з фен-шую фото

Сітка багуа з фен-шую

Ви вже четвертий раз рухаєте диван по кімнаті і все ніяк не можете зрозуміти, де ж його найкраще поставити. Комод…

Як гадати на картах фото

Як гадати на картах

1. Взяти попередньо перетасувати колоду карт, зняти лівою рукою до себе і розкласти карти віялом крапом вгору,…

» » Фен-шуй: карта виконання бажань