Я собі не подобаюся

Я собі не подобаюся
«Я собі не подобаюся!». Скільки в світі чудових людей, які неодноразово виголошували цю фразу. Але чому? І як позбутися від подібного роду переконання?

Відповідь проста: треба себе любити. На перший погляд, ця фраза здається занадто банальною, але якщо трохи вдуматися, все не так просто. Що значить любити себе? Це означає вибиратися собі красиву і модний одяг, мати свою думку, вміти відстоювати свою точку зору, займати тим, чим вам дійсно хочеться займатися, і бути тим, ким вам дійсно хочеться бути.

Перш ніж почати вирішувати цю проблему, необхідно визначити, що саме вам в собі не подобається. Справа в тому, що даний комплекс може стосуватися багатьох сторін життя людини, наприклад, зовнішності. У сучасному світі практично не існує нерозв`язних проблем зовнішності. Якщо ви не задоволені своєю фігурою, займіться спортом. Вас не влаштовує ваша шкіра? Відвідайте косметолога. Чи вважаєте себе не модною? Запасіться новими випусками журналів і знайдіть щось для себе.

Якщо ж вам не подобаються ті чи інші риси вашого характеру, це теж можна виправити. Людина виховує себе сам. У цьому питанні головне терпіння. Ви схильні спізнюватися? Привчіть себе прокидатися раніше на тридцять хвилин. Чи не задоволені своїми результатами? Проаналізуйте свою діяльність, знайдіть ваші слабкі місця, подумайте, як ви можете вирішити цю проблему. Адже нерозв`язних проблем не буває.


Самооцінка для людини відіграє дуже велику роль. Самокритичність - це чудово, але не варто забувати про похвалу. Кожна людина - це особистість. У всіх є плюси. Вам треба лише знайти свої. Психологами давно доведено, що впевнена у собі людина в житті більш успішний. Тому необхідно вдосконалюватися. Звичайно, робити це не так просто, але не забувайте про те, що, за великим рахунком, навколо вас такі ж люди, як і ви: невпевнені, але часом ретельно приховують це.

Любити себе - це мистецтво. Багато готують годинами шикарні обіди для сім`ї та друзів, а ви коли-небудь готували собі смачний обід протягом години? Ні, ви довольствуетесь бутербродами. І це велика помилка, адже любов до себе проявляється в дрібницях. Тому не забувайте себе балувати і щоранку починайте з думки про те, що у вас все вийде. Адже якщо ви полюбите себе, вас полюбить весь світ.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

5 Ознак справжнього кохання фото

5 Ознак справжнього кохання

У кожного з нас свої пріоритети в житті, як і бажання, мрії, плани. Безсумнівно, всі ми мріємо про справжнє кохання,…

Самотність красивих жінок фото

Самотність красивих жінок

Яке воно буває, самотністьБезумовно, самотність буває різним: вимушеним або за власним рішенням. Воно може бути не…

Як полюбити і прийняти себе? фото

Як полюбити і прийняти себе?

Дивно, але зараз часто спостерігається, коли люди займаються самоїдством і самознищенням. Епідемія нелюбові до себе.…

Як навчитися любити себе? фото

Як навчитися любити себе?

Ми часто в собі шукаємо купу комплексів і переживаємо за те, що хтось краще, ніж ми. Ми не можемо навчитися любити себе…

Вчитися любити - мистецтво фото

Вчитися любити - мистецтво

Ви знаєте, що таке любов? Це таке прекрасне світле почуття, піднесене людини, що робить його добрішим, більш терпимими…

Егоїзм як достоїнство фото

Егоїзм як достоїнство

Зовсім не прийнято говорити про любов до себе, але, незважаючи на це, більшість журналів завалено практичними порадами…

Я люблю себе фото

Я люблю себе

Слова любові. Одні з найбільш важливих слів в нашому житті. Без них все життя може бути сірим і нудним. А то і просто…

» » Я собі не подобаюся