Секс і здоров'я: сексологи про спірні твердженнях

Секс і здоров`я: сексологи про спірні твердженнях
Здоров`я і інтимне життя - чи існує між ними взаємозв`язок? Якщо існує, як це пов`язано між собою? Фахівці розповіли про спірні твердженнях негативного і позитивного впливу сексу на здоров`я. Які ж твердження є правдою, а які вигадкою?

Від сексу можна схуднути.
Це не міф. Фахівці Московського інституту ендокринології довели, що існує пряма залежність між сексуальною активністю і зниженням ваги. Вони провели дослідження на групі чоловіків, вага яких понад 100 кг. Хворі ожирінням просто вели активне сексуальне життя, не беручи ніяких препаратів для схуднення. Всього за 4 місяці деяким вдалося скинути до 40 кг! Інші способи подібного ефекту не давали. За словами фахівців, тільки сексуальне збудження збільшує пульс до 180 ударів в хвилину і починається активне витрачання калорій. За один акт можна витратити до 300 кілокалорій. Фахівці додають, що секс, безперечно, покращує загальне самопочуття і фізичний стан людини, але все-таки не варто його використовувати в якості засобу для схуднення. Щоб не перетворити його в спорт. Для того щоб привести себе в форму, вони рекомендують займатися фізкультурою.

Секс омолоджує організм.
Це правда. Сексологи кажуть, що під час сексуального акту відбувається викид в кров жіночого гормону - естрогену. Цей гормон покращує здатність клітин до відновлення, шкіра довше залишається еластичною і пружною. Чим частіше жінка займається сексом і досягає оргазму, тим довше вона буде добре виглядати.

Чим частіше займатися сексом, тим краще для здоров`я?
Не зовсім так. Для чоловіків, як вважають фахівці, важлива не частота актів, а їх регулярність. Тривалі перерви сприяють зниженню статевої функції. Жінкам регулярні заняття сексом допоможуть уникнути застою в судинах малого тазу. Регулярний секс необхідний і для підтримки стабільного гормонального фону. Гормональний дисбаланс може сприяти різних патологій. Наприклад, жінки можуть зіткнутися з проблемою зайвого волосся на тілі. Фахівці рекомендують обмежити частоту актів тільки людям, що перенесли важкі захворювання - інфаркт міокарда або ішемію.


Секс - профілактика захворювань передміхурової залози
Сексологи вважають це міфом. Вчені з Ноттінгемського університету заявляють, що надмірна статева активність у віці 20-30 років викликає збільшене навантаження на передміхурову залозу. Як наслідок - підвищений рівень чоловічих гормонів збільшує ризик раку передміхурової залози.

Літнім людям секс принесе більше шкоди, ніж користі
Фахівці, згодні з цим твердженням. Незважаючи на те, що сексуальні відносини приносять позитивні емоції, поліпшують обмін речовин і кровообіг, вони забирають величезну кількість енергії. У літніх людей може підвищитися тиск, збільшиться навантаження на серце, мозок і судини. Зростає ризик інфарктів та інсультів. Буває, що романи чоловіків в поважному віці з молодими жінками призводять до трагічної розв`язки.

Однозначно думку фахівців з приводу таких тверджень, як: секс підвищує інтелект, є хорошим знеболюючим засобом, або покращує нюх. Це все дійсно міфи і повна нісенітниця!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Корисні властивості сексу фото

Корисні властивості сексу

Заняття сексом можна зарахувати до головних фізіологічних функцій в житті кожної сучасної людини. Говорячи про шкоду і…

Секс як засіб для схуднення фото

Секс як засіб для схуднення

Напевно вам не раз доводилося чути, що секс - кращі ліки. Крім того, існує думка, що секс - це відмінний засіб для…

Секс - то, що доктор прописав фото

Секс - то, що доктор прописав

Секс розглядається більшістю людей тільки як надзвичайне задоволення. Дивно те, що під час цього заняття обидва…

Радості сексу для здоров'я фото

Радості сексу для здоров'я

Користь сексу для здоров`я виходить далеко за межі спальні. Виявляється, секс настільки хороший як для настрою, так і…

О, секс, ти - спорт! фото

О, секс, ти - спорт!

Про секс, ти - спорт! А якщо і не спорт, то хоча б фізична культура. І нехай немає змагань і медалей, зате користі від…

Цей корисний секс фото

Цей корисний секс

Секс - невід`ємна частина життя більшості дорослих людей. Як соціальне і фізіологічне явище він ставати предметом…

» » Секс і здоров'я: сексологи про спірні твердженнях