Як полюбити себе по-справжньому

Як полюбити себе по-справжньому
Якщо хочете, щоб з вашого життя одна за одною зникли всі проблеми і неприємності, що оточують стали ставитися до вас набагато краще, а ваш настрій і колір обличчя змінилися в кращу сторону, вам потрібно зробити всього одну просту річ. «Що ж це за чарівний засіб таке?» - Запитаєте ви. А дуже простий засіб, доступне будь-якому, безпечне і абсолютно безкоштовне. Потрібно навчитися себе любити.

Ви, ймовірно, і не замислювалися про те, як часто лаєте себе за того чи іншого приводу. То у вас котлети підгоріли і ви готувати не вмієте, то звернули не на тому перехресті, то ще що-небудь подібне. Часто функція постійного «пиляння» відведена свекрухи або чоловіка, але і ми самі прекрасно з нею справляємося. Одна справа, коли про те, що ви погано виглядаєте, говорить хтось інший, і зовсім інша, коли ви дивитеся на себе в дзеркало і констатуєте це самі. Немає гірше ворога, ніж низька самооцінка і брак любові до себе. Повірте, подібною поведінкою ви просто вбиваєте свою душу.

Так що ж робити? Для початку, спробуйте поглянути на себе критично і відповісти на питання: що саме у вашому житті вас не влаштовує. Відповіді можете записати на листок. Наприклад, у вас вийде: я товста, я не вмію готувати, я потворна, у мене дурна посаду і так далі. А тепер починайте працювати з кожним пунктом окремо. Якщо ви вважаєте себе товстої, полюбите своє тіло таким, яке воно є. Звичайно, міркувати про це набагато простіше, ніж зробити насправді, але ви спробуйте. Справа не в тому, щоб закривати очі на проблеми, а в тому, щоб вчитися приймати себе справжню, любити і не мучити докорами сумління, а заодно - безглуздими докорами. Можливо, вам здасться, що любов до свого зайвої ваги не наблизить вас до ідеальної фігурі. Почасти, це справедливо. Але ж те, що ви щодня псуйте собі настрій самобичуванням теж навряд чи вас до цієї постаті наближає.


Починайте з простого: щоранку дивіться на себе в дзеркало і говорите вголос: «Я люблю себе! Люблю свої очі, люблю щоки, люблю губи, люблю своє опухле після сну особа, люблю ці маленькі жирові складочки на боках, люблю свою товсту попку ». Важливо, щоб ви розуміли: все, що відбивається в дзеркалі - це ви самі. І те, що ви унікальні і неповторні і другий такий немає на світі. До речі, доведено, що жінки, які починали собі подобатися навіть пухкими, набагато легше скидали вагу, ніж ті, які страждали від своєї неідеальної. Тому полюбите себе - це перший крок до успіху.

Вчіться любити все, що ви робите і не давати негативної оцінки своїх вчинків. Згадайте дитинство: коли вчитель хвалить дитину, йому набагато простіше і приємніше зробити щось, ніж якщо його лають і говорять про те, що він нездара і ніколи з нього нічого путнього не вийде. Ось і ви переконуйте себе що-небудь позитивне. Чи не «Куди ти їдеш, дубина, зовсім вже з розуму вижила!», А щось на кшталт: «Дорога, будь уважнішим! Зараз ти спокійно подумаєш і розвернешся в потрібному напрямку ». Вчіться говорити собі про те, як себе любите і цінуєте. Хваліть за будь-яку дрібницю. Спекли пиріг - похваліть, скажіть, яка ви молодець і хороша господиня. Прибрали пил в кімнаті - захопитися, ви - молодчинка і прекрасно з усім впоралися. Тільки полюбивши себе ви зможете змінити ставлення до життя і залучити в неї удачу, здоров`я і гарний настрій.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як полюбити і прийняти себе? фото

Як полюбити і прийняти себе?

Дивно, але зараз часто спостерігається, коли люди займаються самоїдством і самознищенням. Епідемія нелюбові до себе.…

Як навчитися любити себе? фото

Як навчитися любити себе?

Ми часто в собі шукаємо купу комплексів і переживаємо за те, що хтось краще, ніж ми. Ми не можемо навчитися любити себе…

Я люблю фітнес! фото

Я люблю фітнес!

Якщо Ви займаєтеся в тренажерному залі, любите аеробіку або плаваєте в басейні, бігаєте вранці, займаєтеся йогою або…

Егоїзм як достоїнство фото

Егоїзм як достоїнство

Зовсім не прийнято говорити про любов до себе, але, незважаючи на це, більшість журналів завалено практичними порадами…

» » Як полюбити себе по-справжньому