Чому чоловік не говорить люблю?

Які гарні ці рядки, чи не так: «Ах, Ромео, милий Ромео»? Невідомо, чому так полум`яно висловлює свої почуття шекспірівський герой, чи то через те, що він ще молодий, то чи гарячність почуттів запалює його з кожним днем все сильніше і сильніше.

Кожна жінка на світі мріє про те, щоб її улюблений чоловік частіше говорив їй ласкаві слова. Варто чоловікові вимовити фразочку «красива, кохана, рідна і мила», як жінка розтане, як крижинка по весні, в його руках. Але все ж жінок все більше і більше цікавить, чому він не говорить цього «люблю».

У відповідь на питання: «Ти любиш мене» він щось невиразно пробурчіт собі під ніс і далі продовжить займатися своїми справами. Давайте спробуємо розібратися в цьому питанні. А може, просто у чоловіків є своя мова, назвемо його «чоловічим»?

Скажи відповідь: любиш чи ні?

Наші улюблені, як партизани: зауважте, він ніколи не розповість про свої проблеми, поки не дійде до точки кипіння. А слова любові? Вони для чоловіків як пастки - тільки скажи, і вже попався-пообіцяв щось, сталася нестиковка - провалилося все, а так не хочеться виглядати пустословом. Ось вони й мовчать.

Любить, але мовчить?

У нашому сучасному світі жінка залишається жінкою, незважаючи на те, що вона стала не просто берегинею домашнього вогнища, але ще і годувальниці. Але деколи слабка половина людства забуває про свій перший призначення і звідси починаються проблеми. Для того, щоб вас любили, та ще й говорили про це, хоча б раз в 3 тижні ви повинні самі полюбити. Ну ось, його любите, дбаєте про нього, а отримуєте лише нерозбірливе мукання по телефону і ніяких гарячих визнань, що ж таке?

Справа в тому, що чоловік вкладає в поняття люблю просто ласкаві слова, вимовлені тільки з почуттям обов`язку: «Я обіцяю допомагати тобі у всьому, я буду піклуватися про тебе, я буду терпимо ставитися до твоїх родичів». Не будемо забувати про те, що для героїв нашого часу дається важко взагалі визнання будь-яких почуттів. Адже вони вкладають в них відображення: «Я ніколи не зраджу тебе, ніколи не зраджу». Вони самі розуміють, що якщо не стримають свого слова, то зроблять боляче тим, хто їм небайдужий. Але найцікавіше те, що чоловікам буде самим від цього не так добре, як здається, адже вони втратять свою репутацію, просто впадуть в очах жінки. Так що робити? Просто мовчати, тоді обійдемося без жертв з обох сторін.

І хто ж щасливіше? Лялечка або жінка?


Досить часто ми натикаємося на американські романтичні комедії і бачимо, як головний герой своєї коханої дарує ну дуже дорогий подарунок, таким чином показуючи свою любов. Так і складаються стереотипи у свідомості жінок: якщо любить, значить, Задар мене дорогими подарунками. Але чи так це?

Уявімо таку ситуацію, грубо кажучи, проведемо спостереження: дві жінки, одна зустрічається з чоловіком, який володіє пристойним достатком, а в іншої трохи вище середнього. Перший задаровує свою улюблену всім, чим завгодно, починаючи з сумочки від «Прада» і закінчуючи діамантовим намистом «Тіфані», але він такий вимогливий, немов кожен подарунок говорить їй: «Ти мені повинна». Інший же приносить на побачення букет квітів і романтичні вечері влаштовує, але ставиться до жінки з розумінням, нічого не вимагаючи натомість. І хто ж щасливіше? Лялечка або жінка?

Звичайно, хотілося б побажати, щоб кожна жінка на цьому білому світі знайшла собі чоловіка, який був би і розумним, і красивим, і турботливим, і з достатком. Але життя така весела штука. Давай зробимо висновок: неважливо, скільки буде коштувати подарунок, головне щоб він надавав знак уваги, а це ще одне слово люблю, тільки на «чоловічому» мовою. Пам`ятайте, якщо ваш коханий чоловік поспішає з роботи до вас, скасовує важливу нараду тільки тому, що ваша улюблена собака хвора, а коли він у відрядженні, то дзвонить по п`ять разів на день - можна задуматися: з чого б це. Може, і слова стануть не так важливі?

Сьогодні ви знову з ним бачилися, і він не відходив від вас ні на хвилину, все тримав за руку, торкався до вас, і ви відчували себе захищеною і бажаною, тому що він поруч. Таким чином, він ще раз говорить вам, що ви потрібні йому. Його дотики, ласки, турбота все це повинно нагадувати вам про те, що він любить. Адже не так приємно торкатися до людини, який вам байдужий, та ще й цілий вечір тримати за руку, немов та зроблена з золота.

Неважливо, скільки буде коштувати подарунок, головне щоб він надавав знак уваги, а це ще одне слово люблю, тільки на «чоловічому мовою».

Але все це може здатися дрібницею в порівнянні з тим, яку частину його життя займаєте ви. Якщо він знайомить вас зі своїми близькими людьми, друзями, дає ключі від квартири значить любить. Він розповідає вам про роботу, ви разом відвідуєте виставки, ні на крок не відходить від вас - чим більше сфер життя, в які вас впускає улюблений, тим більше він вас любить. Нескладна теорема, чи не так? Аби вона не стала занадто нав`язливою.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Я люблю тебе або слова щастя фото

Я люблю тебе або слова щастя

Наївні дівчата-підлітки, яких, на жаль, залишається все менше в нашому жорстокому світі, уявляють собі перше визнання з…

» » » Чому чоловік не говорить люблю?