Ніколи не говори ніколи"!

Ніколи не говори
Звичайно, життєвий успіх багато в чому залежить від стартових умов: сім`ї, в якій ви виросли, допомоги батьків. Але ви напевно зможете пригадати випадки, коли при рівних початкових умовах удача в житті супроводжував комусь більше, а комусь - менше. Секрет цього простий - людина здатна сама запрограмувати себе на удачу в справах і життя, а це вже буде не менше 50% успіху.
Проаналізуйте, чому вас переслідують невдачі в особистому житті і на роботі. Бути може, це відбувається тому, що ви надто часто вимовляєте усередині себе це непотрібне і зовсім зайве слово: «Ніколи».

На роботі ви спостерігаєте, як легко працює ваша колега, з якою легкістю вона береться за складні завдання і як швидко і якісно виконує їх. Дивлячись на неї, ви думаєте: «Ніколи у мене так не вийде, я ніколи не зможу так, я ніколи не досягну цього». Тим самим ви підсвідомо налаштовуєте себе на поразку ще до того, як взялися за роботу і почали її виконувати.

Тепер спробуйте забути це слово. Скажіть собі: «У мене це вийде і я так зможу, я доб`юся цього!». Не бійтеся діяти, брати на себе нові зобов`язання. Адже немає нічого страшного в тому, щоб вчитися. Людина повинна зберігати здатність до навчання протягом всього свого життя.

Беріться за нову справу, якщо ви виявите бажання, вам завжди допоможуть розібратися з ним і дадуть відповідь на ваші запитання. Навіть якщо вас нікому навчити, вивчіть спеціальну літератури, покопатися в інтернеті. Сидячи і сумуючи про свою неспроможність, ви нічого не доб`єтеся. А діючи, нехай і набиваючи при цьому шишки, ви зможете розвиватися, дізнаватися і вчитися новому, вдосконалюючись і рухаючись вперед.


В особистому житті слово «Ніколи» теж нікому не допомагало. Якщо ви спочатку говорите собі: «Я ніколи не стану такою ж красивою, спортивної та привабливою, як моя колега. Тому він ніколи не подивиться на мене. Я ніколи не вийду заміж », все так і станеться.

Ніколи не кажіть «ніколи». Чи не налаштовуйте себе на те, що щастя неможливе. І тут вам треба діяти, а не страждати. Займіться собою, відвідуйте косметолога і спортзал, знайдіть собі цікаве і захопливе заняття. Замініть у своєму словнику слово «ніколи» на інше, наприклад, - «завжди». Тепер ви можете говорити собі: «Я завжди приваблива і цікава. Він завжди буде любити мене. Я завжди буду щасливою ».

Будьте відкриті всього нового і цікавого, живіть повним життям, не обмежуючи себе цим словом «Ніколи», яке доречно лише на могильній плиті. А вам, на щастя, ще так далеко до неї!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як бути красивою і щасливою фото

Як бути красивою і щасливою

А перше правило, ось яке: просто не потрібно, щоб всі навколишні тебе любили. Ти не зможеш підлаштуватися під всіх і…

Флірт з чоловіком фото

Флірт з чоловіком

Тобі дуже-дуже-дуже сподобався хлопець в магазині, на вулиці, а, може, в ресторані? Із задоволенням дізналася б його…

Як почати нові стосунки фото

Як почати нові стосунки

На жаль, не всі романтичні і шлюбні стосунки тривають все життя. Люди зустрічаються, закохуються, живуть разом, але…

Афірмації на успіх фото

Афірмації на успіх

Як стати успішним за допомогою афірмації?Афірмації на успіх, це якісь короткі фрази, основна мета яких запрограмувати…

Анна семенович, інтерв'ю фото

Анна семенович, інтерв'ю

Анна Семенович інтерв`ю.В її житті було багато чого від дуетів до соло. Вона вибрала останнє. музику«Якщо комусь…

Світ моди: франка соццані фото

Світ моди: франка соццані

Дуже відома в світі моди Франка Соццані, народилася 20 січня 1950 року, з 1988 року працює головним редактором журналу…

5 Головних правил стерви фото

5 Головних правил стерви

Колись стервом називали просто некультурно жінку. Але часи змінюються, а разом з ними і люди. В даний час стерва - це…

Жіночі секрети щастя фото

Жіночі секрети щастя

Яка жінка не мріє стати щасливою? Життя набуває зовсім інші відтінки, коли на душі спокійно і легко, запросто даються…

» » Ніколи не говори ніколи"!