Народжувати не можна відкладати

Народжувати не можна відкладати
Питання про те, коли слід заводити дітей, стає для сучасної жінки аж ніяк не простою. Адже потрібно врахувати безліч чинників - від власного стану здоров`я до можливих перерв в кар`єрі.
У традиційних суспільствах жінка найчастіше виходить заміж і народжує дітей безпосередньо після настання статевої зрілості - в 14-16-18 років, в залежності від регіону проживання. Однак навіть в Середньовіччі в деяких ситуаціях визнавалася необхідність відкласти дітородіння. Наприклад, для французьких селян відсутність землі у чоловіка або приданого у жінки могли відстрочити створення сім`ї для обох до віку 25 років.

У сучасний період такі тенденції ще більше посилилися. тільки отримання освіти з урахуванням вузу займає 15-16 років. Але навіть після університету жінка часто не має власного житла і накопичень. Якщо це поєднується і з обмеженими фінансовими можливостями чоловіка, дітонародження відкладається.

У чому ж проблема пізніх пологів? В якості однієї з причин називають стан здоров`я жінки. Однак слід враховувати, що ризик появи деяких генетичних патологій, наприклад, синдрому Дауна, збільшується тільки після 35 років. Схожа ситуація і з фертильністю. У середньостатистичної жінки з нормальним здоров`ям шанси завагітніти дорівнюють і в 24, і в 34. Наприклад, за дослідженням американського лікаря Генрі Лерідона, фертильність жінки до 35 років в середньому знижується всього на 7%.


Деякі медичні ризики дійсно пізніх пологів, що відбуваються після 40 років, частково компенсуються більш відповідальним ставленням таких матерів до свого здоров`я. До того ж, значну частину патологій плода можна виявити ще до народження дитини і прийняти рішення про те, чи готові ви до народження й виховання такого сина. Також дитина зрілих батьків часто може розраховувати на більшу увагу. Після 30 років дітей частіше заводять усвідомлено і готові приділяти їм більше часу, не передаючи під опіку бабусям.

В цілому, можна зробити висновок, що і у раннього, і у пізнього батьківства є свої плюси і мінуси. вибирати вік народження дитини кожній жінці потрібно індивідуально. А яка бажає відкласти материнство на період після 30 потрібно ретельно дбати про своє здоров`я, уникати ризику гінекологічних захворювань, абортів і шкідливих звичок - зайвого споживання алкоголю і куріння.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Коли запланувати дитини фото

Коли запланувати дитини

Планування вагітності істотно збільшує шанси на її успішне протікання і успішний результат. Але коли ж найбільш…

Біологічний годинник жінки фото

Біологічний годинник жінки

Біологічний годинник жінки - це поняття, що припускає здатність жіночого організму виробляти потомство. У минулі кілька…

Здоров'я і материнство фото

Здоров'я і материнство

Материнство позитивно впливає на розвиток розумових здібностей жінки. На думку дослідників, після народження дитини…

Вторинне безпліддя у жінок фото

Вторинне безпліддя у жінок

Медики поділяють два основних типи жіночого безпліддя - це первинне і вторинне. Перший тип являє собою відсутність…

Народження першої дитини фото

Народження першої дитини

Століттями вважалося, що найоптимальніший вік жінки для народження першої дитини - 20-25 років. Вагітність, яка…

» » Народжувати не можна відкладати