Плітки зміцнюють здоров'я?

Плітки зміцнюють здоров`я?
Нерідко люди представляють образ пліткарки як струмінь діву, у якої неустроенна життя і є букет болячок «через злості до всього світу». Однак психологи стверджують, що портрет справжньою пліткарки зовсім інший.
Як стверджують психологи, «ідеальна» сплетница - весела здорова жінка середніх років, задоволена собою і активна по життю. Експерти соціальної психології підрахували, що 85 відсотків усіх жінок отримують мало не фізіологічне задоволення, коли слухають подробиці чиєїсь життя. Кожна десята жінка не може зберегти в таємниці впізнаний секрет. Проговорився, вона морально починає відчувати себе краще, ніби з душі камінь впав - навіть тиск приходить в норму.

Навіть обговорення світських пліток дарує відчуття благополуччя і підвищує почуття єдності з суспільством. Навіть якщо жінки особисто не знають людей, яких обговорюють, вони все одно отримують задоволення.

Доктор Колін Гілл, який вивчав питання пліткою, довів, що обговорення чужих життів активують вироблення серотоніну - гормону-антідепріссанта і знижують рівень тривожності і стресу. А плітки на ніч - гарний засіб для відмінного сну.

Ще помічено, що коли люди пліткують, вони сміються набагато більше, ніж при перегляді комедій. Якщо часто щиро сміятися, можна побороти гіпертонію і зміцнити серцевий м`яз. Цей факт вже давно доведений.


Вчення з Гарвардського Університету стверджують, що плітки - це двигун еволюції - так як обговорення допомагають збирати корисну інформацію про характер і поведінку інших людей і збагачують особистий психологічний досвід.

Плітки допомагають захиститися від поганих людей, жити в певних групах і розуміти, яка поведінка цілком адекватно для кожної групи. У співтоваристві мавп аналогічну роль грає вишукування один у одного паразитів.

Все це працює тільки тоді, коли люди пліткують, що не підставляючи тим самим інших людей своїми розмовами. Адже сором, злість і заздрість - почуття непозітівние, отже, можуть завдати здоров`ю серйозної шкоду.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Заздрість подруг фото

Заздрість подруг

У житті людина стикається з безліччю неприємних ситуацій, однією з яких може бути заздрість подруг. Почуття це аж ніяк…

Закрити плетусі рот! фото

Закрити плетусі рот!

Рідкісний людина відмовиться вислухати свіжу плітку, але майже кожен з нас бажає, щоб ці плітки були про когось іншого.…

Вплив сміху на здоров'я фото

Вплив сміху на здоров'я

У сучасно світі модно бути відповідальним і серйозним людиною. І це видно, варто тільки подивитися на своїх колег по…

Плітки - це зло? За та проти фото

Плітки - це зло? За та проти

Багато хто вважає, що плітки - це справжнє зло. Однак насправді, це далеко не так. Плітки, як і будь-яке соціальне…

Професія: сплетница фото

Професія: сплетница

Іноді доводиться працювати з тими, хто завжди про всіх все знає і любить будувати підступи. Подібні люди є майже в…

» » Плітки зміцнюють здоров'я?