Чому я не подобаюся людям

Чому я не подобаюся людям
Нехтувати ставленням оточуючих до себе мало хто здатний - найчастіше люди болісно реагують на те, що їх коло спілкування надзвичайно вузьке. Якщо люди не люблять вас, налаштовані відверто вороже або намагаються уникати вашого суспільства, це привід задуматися над причинами такого ставлення.
Є певні риси характеру і звички, які викликають у людей неприємні відчуття - бажання спілкуватися з людиною, яка часто скаржиться, любить покритикувати або вдає, що все знає, пропадає після того, як він демонструє всі свої «таланти». Проаналізуйте свою поведінку, судіть об`єктивно і неупереджено - у вас є шанс виправити ситуацію.

Періодичні скарги на невдалі романи, відсутність кар`єрного росту, проблеми з дітьми або родичами можуть з`являтися у всіх людей - це природний процес. Але якщо ви помітили, що будь-яка дрібна неприємність виводить вас з рівноваги надовго, і ви починаєте скаржитися, зводячи її в ранг вселенської трагедії, то будьте готові до того, що ваше оточення може помітно зрідіти. Не дозволяйте дрібницям затьмарювати ваше існування - міняйте ставлення до життя і вчіться простіше ставитися до всього поганого, неприємного, несподіваного, що з вами відбувається.

Люди також не люблять тих, хто вважає себе розумнішим за всіх, любить демонструвати свою обізнаність і відчуває себе професіоналом практично у всіх областях. Мати широкий кругозір і постійно повчати оточуючих - це різні речі. Навіть якщо ви вважаєте, що краще розбираєтеся в якомусь питанні, остерігся давати поради, якщо вас про це не просять.

Побоювання викликає людина, яка не вміє стримувати свої емоційні пориви - якщо ви часто втрачаєте контроль над собою, дозволяєте собі зриватися на оточуючих, кричати і застосовувати фізичну силу, то цілком зрозуміло бажання людей звести всі контакти з вами до мінімуму.


Ви можете не подобатися людям через свого песимістичного настрою - не нагнітати обстановку, розповідаючи всім про свої страхи, пророкуючи всілякі катастрофи і нещасні випадки. Ваші страхи і невпевненість повинні стати проблемою, з якою вам необхідно боротися, і як можна скоріше.

Людям необхідно мати особистий простір, тому, якщо ви намагаєтеся їх цього позбавити, то навряд чи вони будуть вважати вас людиною, з яким приємно спілкуватися. Не будьте нав`язливі, вчіться відчувати грань, яку не слід переступати, не вимагайте безоглядної відданості навіть від найближчих друзів.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

8 Золотих правил спілкування фото

8 Золотих правил спілкування

Кілька правил спілкування, які серйозно змінювати ваше життя.Кожен день ми стикається з необхідністю спілкуватися з…

Скажи мені, що і як ти їси ... фото

Скажи мені, що і як ти їси ...

Якщо ви вже тривалий час намагаєтеся налагодити правильне харчування, але у вас це чомусь не виходить, можливо, причина…

Як пережити розчарування фото

Як пережити розчарування

Далеко не всі романи закінчуються весіллям. Перш ніж зустріти людину, з яким будете жити довго і щасливо, цілком…

» » Чому я не подобаюся людям