Як залишатися красивою і молодий

Як залишатися красивою і молодий
Жінці в сучасному житті пред`являється дуже багато вимог: бути красивою, стрункою, успішної в кар`єрі, прекрасно господинею, бути люблячою дружиною і турботливою матір`ю, виглядати молодо, стежити за модою. І не завжди це під силу тендітному, чарівному і ранимі створення.
Однак в будь-якому віці хочеться бути ідеальної у всьому. Йде постійна конкуренція в будь-який її іпостасі: на роботі, в особистому житті, і навіть в побуті. Жодна з представниць жіночої статі не погодиться відмовитися від якоїсь певної складової, визнати поразку, бути не на висоті. І вони виконують колосальну, часом, непосильну, роботу в гонитві за молодістю і красою. А страждає від цього виключно їх здоров`я.

Але ж краса і молодість на 90 відсотків залежать від здоров`я! І лише десята частина - це декор, макіяж, стиль.

Зараз складно відшукати виняткове здоров`я. Як правило, підірваний імунітет, постійний недосип, шкідливі звички і практично безперервний стрес - як спосіб життя. І зовсім непомітно «сповзає» з обличчя свіжість, рум`янець, пружність шкіри. З`являються нездоровий колір обличчя, темні кола під очима.
Отже, які ж механізми слід запустити, щоб жінка, крім зовнішнього лиску, зберегла ще й здоров`я, як головна запорука молодості і краси? Їх не так багато.

Найважливіше - це тривалий здоровий сон не менше 7-8часов. Саме сном жертвують, намагаючись все встигнути. І навіть не помічають, що від цього у них практично відсутній імунітет, вони схильні до респіраторних захворювань, мають підвищену нервову збудливість або, навпаки, млявість. Сама якість життя і продуктивність роботи від не відновлення після сну організму дуже низькі.


Знайдеться чимало жінок, які б не знаходили вади своєї фігури. А значить - виснажливі, небезпечні дієти, засновані на голод або гірше того, на хімічних препаратах, в корені знищують правильний обмін речовин, який не завжди можна відновити. Найчастіше після таких голодувань йде значне поправлення і підсумок - депресія, комплекси, хвороба шлунка, печінки, серця.

відмінне засіб для збереження молодості, краси - Постійна фізична активність. Прогулянки на свіжому повітрі, пробіжка, плавання, тренажерний зал - існує безліч пропозицій на будь-який смак.

І не менш важливий загальний емоційний фон. Коли йде наслідування загальноприйнятим стандартам, жити за принципом «не гірше за інших» в сімейних відносинах, вижити в офісі, не відстати б від подруг - важко розгледіти свої справжні бажання. Від цього настає внутрішній конфлікт, дискомфорт, але ж гармонія душі і навколишнього світу - це головна запорука здоров`я, краси внутрішньої і зовнішньої.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Їжа для жіночої краси фото

Їжа для жіночої краси

Жінки багато знають про те, як виглядати чудово, бути ефектною, успішної і подобатися чоловікам. На виконання цих…

Як стати і бути красивою? фото

Як стати і бути красивою?

У нашій статті «Як стати і бути красивою», ви дізнаєтеся як потрібно себе вести, щоб стати красивою і бути…

Золоті правила молодості фото

Золоті правила молодості

Провівши опитування серед наших читачок на тему збереження молодості, ми з`ясували, що переважна більшість жінок…

Чистота запорука здоровя? фото

Чистота запорука здоровя?

Людина - вінець природи. Поширена вираз, досить набив оскому. Так, дійсно, людина (Homo sapiens) підпорядкував собі…

У краси немає віку фото

У краси немає віку

Безумовно, більшість людей, в незалежності від статі та соціального статусу, мріють залишатися вічно молодими. Якщо…

» » Як залишатися красивою і молодий