Як дізнатися число імені

Як дізнатися число імені
Ще древні вважали, що кожне ім`я накладає свій відбиток на долю і характер людини. Саме тому і з`явилася наука, яка допомагає дізнатися число, завдяки якому можна вибрати партнера по шлюбу, дружбу або бізнесу. Також по ньому можна визначити, які обдарування будуть у дитини або чим йому краще займатися в майбутньому.
Розрахунок числа імені

щоб розрахувати число імені необхідно на аркуші паперу написати по буквах (з інтервалами між ними) власне ім`я. При цьому краще вибирати той варіант його звучання, яким ви користуєтеся при знайомстві або в родині.

У відповідності зі спеціальною таблицею Піфагора, під кожною буквою вписується її число: від одиниці до дев`ятки. Після чого всі отримані значення підсумовуються між собою, до отримання однієї. Якщо в результаті вийшло двозначне число, то його складають до більш простої, однозначної. також можна розрахувати значення по батькові та прізвища.

Що вони означають?

Для кожної цифри властиво своє значення, стихія і тип поведінки.

1 - характерно агресивна поведінка і безліч амбіцій. Ті, у кого виходить одиниця, прагнуть до лідерства у всьому, але щоб досягти його потрібно, перш за все, побороти власну лінь.

2 - рівновага і контрастність. Людина з числом імені «2» здатний адаптуватися практично до будь-якої життєвої ситуації. Але через надмірної емоційності, бажанні отримати все або нічого, такі люди часто залишаються невизнаними геніями.

3 - творча натура. Володар даного числа схильний до нововведень і вважається улюбленцем долі.


Найбільш працьовитими є власники «4», які завжди потихеньку рухаються до мети і не сподіваються на випадок.

Ризикованими авантюристами і любителями подорожей вважаються власники імен, в сумі яких виходить «5».

Правдолюби і самі сумлінні з усіх ті, чия сума чисел імені становить «шістку».

Любителями таємничого і незвіданого найчастіше виявляються ті, у кого число імені підсумовується як «7», воно вважається самим магічним в багатьох культурах і релігіях.

Кращими бізнесменами і господарниками є власники «вісімки», яка означає сильну волю і твердий характер.

Для «дев`ятки» характерно марнославство і бажання до позерства.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Роль імені в житті людини фото

Роль імені в житті людини

Яке питання ми задаємо, після того, як дізнаємося, дівчинка народилася в сім`ї або хлопчик? Вірно: "Як назвали?" Чому…

Вибір імені для дівчинки фото

Вибір імені для дівчинки

Як назвати доньку - вельми непросте питання, адже у кожної людини є свої улюблені і красиві імена для дівчинки. Перед…

Вплив дати народження на долю фото

Вплив дати народження на долю

Нумерологія привертає людей можливістю за допомогою чисел розпізнати долю. Свої нумерологічні школи і системи були ще в…

Як визначити число імені фото

Як визначити число імені

Коли на світ з`являється малюк, він отримує найважливіший подарунок у своєму житті - ім`я. Зазвичай батьки намагаються…

Імена та їх значення фото

Імена та їх значення

Пам`ятаєш дитячу казку про те, як звірі сидять в глибокій ямі і з`ясовують, чиє ім`я гарне, а чиє - погане? І яка доля…

» » Як дізнатися число імені