Як визначити число імені

Як визначити число імені
Коли на світ з`являється малюк, він отримує найважливіший подарунок у своєму житті - ім`я. Зазвичай батьки намагаються підібрати гарне ім`я, але набагато важливіше не саме слово, а то, що воно означає. Для того щоб ім`я стало маяком, захистом людини протягом всього його життя, воно повинно бути ретельно продумано. Одним з ефективних методів підбору імені є нумерологія, яка дозволяє в буквальному сенсі прорахувати подальшу долю людини, адже кожному імені відповідає певна кількість.
Нумерологія - наука про числа, що впливають на долю людини. Вона заснована на методі математичного моделювання і застосовується з найдавніших часів, коли вона була схожа на магії. По суті, її і зараз можна назвати чарами, адже вона здатна змінити життя людини, направити її в інше русло. Багато знаменитостей, змушені змінити ім`я, заявляли, що їхнє життя змінилося на 180 градусів.

Згідно нумерології, ім`я людини - це не тільки певний набір букв, які його ідентифікують серед собі подібних. Ім`я прямо пов`язане з числами, які надають його носію певні риси характеру, схильності, цілі, долю.

Незважаючи на важливість поставлених перед нею завдань, наука нумерологія орудує елементарними числами від 1 до 9. Одному з цих простих чисел відповідає ваше ім`я. Визначити його дуже просто, для цього необхідно перевести всі букви імені в відповідні їм числа за наведеною нижче таблиці і привести вийшло число (при необхідності) в елементарне.

1 - А, І, С, видання
2 - Б, Й, Т, И
3 - В, К, У, Ь
4 - Г, Л, Ф, Е
5 - Д, М, Х, Ю
6 - Е, Н, Ц, Я
7 - Е, О, Ч
8 - Ж, П, Ш
9 - З, Р, Щ

Візьміть аркуш паперу, напишіть своє ім`я в стовпчик. Потім напроти кожної букви поставте число. Пам`ятайте, потрібно взяти ім`я, яким вас найчастіше називають в колі сім`ї, друзів і колег. Якщо вас звуть, наприклад, Олександр, то може бути кілька варіантів: Саша, Алек, Шура, Шурик і т.д. Візьміть те, яке найчастіше чуєте на свою адресу, оскільки це і є ваше ім`я.

Наприклад, буквах імені Юля відповідають цифри 5, 4 і 6. Складіть ці цифри 5 + 4 + 6 = 15, вийшло двозначне число. Щоб привести його до елементарного, складіть цифри 1 + 5 = 6. 6 - однозначне число, якщо ж у вас знову вийшло число з двох розрядів, то знову складіть цифри. Виняток становлять числа 11 і 22, але про це пізніше.

1 - ви активний і енергійний чоловік, який швидко орієнтується в несподіваних ситуаціях і здатний блискавично прийняти правильне Рішення. Ви впевнені в собі і сміливі, проте буваєте необачними, тому бізнесом, особливо пов`язаних з грошовими вкладеннями, займатися не варто.

2 - ви схильні до емоційного неспокою і переживань через дрібниці. Вам слід уникати конфліктів і суперечок, оскільки в них ви відчуваєте себе невпевненими і можете заробити пристойний стрес. Однак ви відмінний командний гравець, тому в колективі незамінні.

3 - ви творчо обдарована, всебічно розвинена людина, здатний досягти великих успіхів у мистецтві, науці, спорті.


4 - ви надійний і відданий чоловік, хороший друг і відповідальний працівник, вмієте прийняти правильне рішення в екстремальній ситуації.

5 - ви любите подорожувати, вами рухає дух свободи, ви незалежні, але в той же час результативні, особливо якщо прямуєте своєму покликанню. Власний досвід для вас - незамінний і перший порадник.

6 - незважаючи на прийнятий в деяких колах негативний сенс «шістка» - число лідерів. Ви чесні, працьовиті, здатні багато чого домогтися, особливо на політичну чи наукову ниві.

7 - ви розуміє, добра людина, здатний на співчуття. Як правило, люди з «сімкою» домагаються великого успіху в музиці, мистецтві, релігії.

8 - ви - генератор ідей, обдарований бізнесмен, особливо в грошовому бізнесі. Однак, як і всі креативні люди, ви швидко втрачаєте інтерес і детальне опрацювання проекту надаєте іншим.

9 - ви прямуєте великої мети (талант, покликання, політичне лідерство), користуєтеся авторитетом у більшості. Однак ви повинні бути обережні і не допускати в своє серце дріб`язковості і жадібності.

А тепер про вищезазначених числах 11 і 22. Якщо число вашого імені - 11, то завдяки рішучості і здоровому глузду ви можете досягти небувалих висот. Однак пам`ятайте, що ваше число також «двійка», яка може зруйнувати натхненність числа 11 надмірним самозадоволенням.

22 - ви любите досліджувати незвідане або навіть екстраординарне. Вас можна назвати або ексцентриком, або генієм, а часом і тим і іншим. Ви талановитий винахідник, що в сукупності з «четвіркою» це дає хороші результати для розвитку вашої особистості, досягнення успіхів і визнання.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як дізнатися число імені фото

Як дізнатися число імені

Ще древні вважали, що кожне ім`я накладає свій відбиток на долю і характер людини. Саме тому і з`явилася наука, яка…

Вплив дати народження на долю фото

Вплив дати народження на долю

Нумерологія привертає людей можливістю за допомогою чисел розпізнати долю. Свої нумерологічні школи і системи були ще в…

Чорна мітка з минулого життя фото

Чорна мітка з минулого життя

Чорною міткою з минулого життя називають кармічний борг людини. Карма - це ментально-астральна суть, ореол індивіда.…

Імена та їх значення фото

Імена та їх значення

Пам`ятаєш дитячу казку про те, як звірі сидять в глибокій ямі і з`ясовують, чиє ім`я гарне, а чиє - погане? І яка доля…

» » » Як визначити число імені