Скажи мені, хто твоя подруга

Скажи мені, хто твоя подруга
Суперечка про існування жіночої дружби породжений давно і вирішиться ще зовсім не скоро. Однак ніхто і ніколи не сумнівався в дружбі між чоловіками. Про жіночу ж складаються анекдоти, пишуться афоризми. А вчені-психологи, начепивши окуляри, намагаючись докопатися до істини, вивчають відносини, зіставляють «за» і «проти» і виводять різні класифікації, замість того, щоб визнати існування даного феномена.

Подруги бувають різні. Їх можна класифікувати.

Отже, перша: подруга-жилетка. Вона готова морально підтримати вас в будь-який момент, вислухає, дасть змогу виговоритися, поділиться слушною порадою. Якщо знадобиться, дасть притулок на якийсь час.

Подруга-тусовка: назва говорить сама за себе. З нею не засумуєш на будь-якому заході: дружня вечірка, світський раут або похід в клуб. Звичайно, з такою подружкою весело, але не варто чекати від неї духовності, як правило, всі думки подруги поглинені виключно собою.

Подруга-унітаз: коробящее, негарне назва, проте, на думку психологів, воно найбільш відображає її сутність. До такої подрузі приходять, щоб злити все накопичене і забути. Розповісти про наболіле, про проблеми, про невдоволення. На відміну від подруги-жилетки, її використовують однобічно, слив все накопичилися, прощаються і забувають про неї до наступної необхідності.


Є подруги чарівні палички: два слова про них. До таких завжди можна звернутися з будь-якого питання і з будь-яким проханням. Не замислюючись і не шукаючи причини для відмови, вона зробить все можливе. Така подруга вірна, залишається поруч на все життя, їй завжди раді і діти, і чоловік.

Подруги по нещастю: цей тип не вимагає широкого пояснення. Взаємовигідна співпраця «унітазу» і «жилетки». Сьогодні за чашкою чаю вона виливає на вас всі свої негаразди, а завтра ви вже на її кухні діліться своїми проблемами і шукаєте підтримки. Головне - не захопитися і не пропустити в житті щось значуще.

А тепер, навпаки, подруги по щастю: всупереч поширеній думці, що «друг пізнається в біді», психологи стверджують зворотне. Адже найчастіше надати допомогу і підтримку здатний навіть не найближча людина, просто через нахлинуло раптом почуття солідарності. Але тільки істинна подруга розділить з тобою щастя щиро і самовіддано і завжди поділиться своїм.

Озирніться і оціните: хто знаходиться поруч з вами і ким є ви для неї. Але якою б не була ваша подруга, це та людина, з яким тепло і радісно. Цінуйте жіночу дружбу і вірте в неї!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Чи є жіноча дружба? фото

Чи є жіноча дружба?

Вічна суперечка на тему жіночої дружбиУ наш час поняття «Жіноча дружба» у багатьох викликає асоціації з…

10 Рад, як зберегти дружбу фото

10 Рад, як зберегти дружбу

Коли дружба дає тріщину, її потрібно терміново рятувати. Діти або підлітки можуть помінятися якимись однаковими…

Ідеальна кількість подруг фото

Ідеальна кількість подруг

Справжні подруги ніколи не набриднуть і не стануть вашими суперницями. Вони потрібні, але не як "жилетка для сліз" або…

Подруги і конкуренція фото

Подруги і конкуренція

У кожної жінки є подруги, з якими вона спілкується, обговорює новини і ділиться секретами. Але просто так вони дружити…

Скажи мені, хто твоя подруга? фото

Скажи мені, хто твоя подруга?

Серед чоловіків існує думка, що жіночої дружби не існує. Однак вони не зможуть зрозуміти, що подруги теж бувають різні.…

12 Ознак справжньою подруги фото

12 Ознак справжньою подруги

Щоб не говорили про жіночу дружбу, ясно одне - вона існує. Тим, кому пощастило дізнатися, що таке справжня подруга,…

Як зберегти жіночу дружбу фото

Як зберегти жіночу дружбу

Дружба і підтримка потрібні кожній людині. І хто, як не подруга, вислухає і дасть добру пораду, при необхідності…

» » Скажи мені, хто твоя подруга