Скажи мені, хто твоя подруга?

Скажи мені, хто твоя подруга?
Серед чоловіків існує думка, що жіночої дружби не існує. Однак вони не зможуть зрозуміти, що подруги теж бувають різні. Одні можуть бути божевільними інтриганку, які будуть підтримувати будь-яку божевільну ідею подруги. Інші будуть вислуховувати всі сльозливі історії і будуть з вами в найважчий момент. Існує кілька типів подруг, які виділяють відомі психологи.

«Жилетка»

Психологи кажуть, що подруга-жилетка - найпоширеніший тип. Якщо трапилася якась неприємність, то ви знайдете в ній людини, який вислухає проблему і допоможе дійсно слушною порадою. такі подруги здатні надати душевну рівновагу і складуть гарну компанію при задушевних розмовах.

«Тусовщиця»

Такі подруги не відрізняються особливою задушевністю, але вони складуть чудову компанію на який-небудь тусовці або культурному заході. З нею весело і легко, але особливої душевності чекати від неї не варто. Вона більше зайнята процесом отримання задоволення від життя і до внутрішнього світу подруги їй немає ніякого діла.

«Зливний бак»

Подружка вислухає абсолютно все, що накипіло на душі. Від подруг-жилетів відрізняються тим, що до них приходять тільки за спеціальною нужді, після чого можуть забути до періоду виникнення нових проблем. Така подруга годинами буде вислуховувати скарги на чоловіка, дітей, коханця, але сама не порадить нічого ділового, оскільки має своє щастя, і навряд чи стикалася з подібними проблемами.

«Паличка-виручалочка»


Легка на підйом, радісна, заряджає оптимізмом. Вона ніколи не відмовить, якщо до неї звернутися з будь-яким проханням. Такі подруги залишаться навіть після заміжжя, її будуть поважати діти і чоловік, а її прихід буде завжди святом.

«Подруги по нещастю»

Усе спілкування зводиться до вирішення схожої проблеми. Обидві дівчини будуть служити «жилетами» один для одного. Такі подруги допомагають подолати важкі ситуації. Це психологічно зручно - наявність поруч людини, який зіткнувся з такою ж важкою ситуацією, піднімає самооцінку.

«Подруги по щастю»

Справжній друг пізнається в щастя, а не тільки буде допомагати справлятися з будь-якими труднощами. Зуміти щиро порадіти може далеко не кожен. Якщо подруга по щастю опинилася поруч, то варто цінувати її.

Варто задуматися - якими подругами ви оточені, і будь друзів хотілося б бачити біля себе. Варто цінувати жіночу дружбу, адже це досить рідкісне явище.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Чи є жіноча дружба? фото

Чи є жіноча дружба?

Вічна суперечка на тему жіночої дружбиУ наш час поняття «Жіноча дружба» у багатьох викликає асоціації з…

Як стати кращими подругами фото

Як стати кращими подругами

Небагато дівчат можуть похвалитися тим, що вони є кращими подругами з дитинства. Це відбувається з різних життєвих…

Ах, ця жіноча дружба фото

Ах, ця жіноча дружба

Напевно, і вам доводилося чути поширена думка, що жіночої дружби не існує. Багато з тих, що оточують вас знайомих…

Подруги і конкуренція фото

Подруги і конкуренція

У кожної жінки є подруги, з якими вона спілкується, обговорює новини і ділиться секретами. Але просто так вони дружити…

Скажи мені, хто твоя подруга фото

Скажи мені, хто твоя подруга

Суперечка про існування жіночої дружби породжений давно і вирішиться ще зовсім не скоро. Однак ніхто і ніколи не…

12 Ознак справжньою подруги фото

12 Ознак справжньою подруги

Щоб не говорили про жіночу дружбу, ясно одне - вона існує. Тим, кому пощастило дізнатися, що таке справжня подруга,…

Жіночої дружби не буває? фото

Жіночої дружби не буває?

Жінки спілкуються між собою, діляться новинами і проблемами сім`ї, відчувають радість разом. Але чи існують справжня…

» » Скажи мені, хто твоя подруга?