Скажи мені, хто твоя подруга ...

Скажи мені, хто твоя подруга ...
Чимало прислів`їв описують людські взаємини і можуть використовуватися, як аргумент в обговоренні. І, якщо перли народної мудрості іноді суперечать один одному, прислухатися до них все одно варто.

«Скажи мені, хто твоя подруга, і я скажу, хто ти» - так це? Чи може стороння зрозуміти, чому стали задушевними подружками дві жінки?

Може, права прислів`я: «Два чоботи - пара». У вас спільні інтереси, спільні прагнення, спільні цінності. Вам не потрібно довгих пояснень, щоб зрозуміти один одного, і неважко вгадати реакцію другої половинки на якесь подія. Тоді, швидше за все, не виникне суперечок, куди піти і як провести вільний час. Однак дружити зі своєю копією все-таки нудно і навіть важко: недоліки щось теж однакові. Тому пара не два лівих або два правих чобота, а лівий і правий: схожі і все-таки різні.

А, може, ви подружилися за принципом «Протилежності сходяться». Чудово, якщо різні за характером і життєвим досвідом люди допомагають один одному радою, словом і ділом. Наприклад, з користю і взаємним задоволенням спілкуються скромна тиха розумниця і весела душа компанії. Розумниці не вистачає пригод, які з надлишком випадають на частку товариською подруги. веселої подрузі цікаво і корисно думка розумниці. Може вийти так, що репутація однієї подруги вплине на репутацію іншої. Весела дівчина, якій її подруга допомагає вирішувати контрольні і передає шпаргалки на іспитах, зарекомендуєте розумницею, а про розумницю подумають: «У тихому болоті ...» - не дарма ж вона дружить з такою веселою разбитной дівчиськом.


Можливі відносини «Королева і фрейліна». Одна з подруг визнає лідерство інший, а королева протегує дамі свити. Звичайно, відносини ці нерівноправні, але, швидше за все, вони влаштовують обидві сторони. На провідну подругу лягає відблиск чудових якостей лідера, а лідер отримує повірниці, завжди готову вислухати і поспівчувати. До того ж розумна дівчина, спостерігаючи за блискучої подругою, сама переймає ті її якості, якими захоплюється.

Якими б різними не були люди, дружба можлива тільки в тому випадку, якщо вони щиро прив`язані один до одного, інакше це можуть бути партнерські або підлеглі відносини, вигідні обом сторонам або тільки однієї.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Жіноча дружба фото

Жіноча дружба

Про жіночу дружбу десятиліттями сперечаються і чоловіки, і жінки. У неї вірять і не вірять, її наявність намагаються…

10 Рад як зберегти дружбу фото

10 Рад як зберегти дружбу

Дружба це взаємини між людьми, засновані на взаємній симпатії, інтересах, загальних захоплення. Дружба це повага і…

Як стати кращими подругами фото

Як стати кращими подругами

Небагато дівчат можуть похвалитися тим, що вони є кращими подругами з дитинства. Це відбувається з різних життєвих…

10 Рад, як зберегти дружбу фото

10 Рад, як зберегти дружбу

Коли дружба дає тріщину, її потрібно терміново рятувати. Діти або підлітки можуть помінятися якимись однаковими…

Ах, ця жіноча дружба фото

Ах, ця жіноча дружба

Напевно, і вам доводилося чути поширена думка, що жіночої дружби не існує. Багато з тих, що оточують вас знайомих…

Ідеальна кількість подруг фото

Ідеальна кількість подруг

Справжні подруги ніколи не набриднуть і не стануть вашими суперницями. Вони потрібні, але не як "жилетка для сліз" або…

Скажи мені, хто твоя подруга? фото

Скажи мені, хто твоя подруга?

Серед чоловіків існує думка, що жіночої дружби не існує. Однак вони не зможуть зрозуміти, що подруги теж бувають різні.…

Скажи мені, хто твоя подруга фото

Скажи мені, хто твоя подруга

Суперечка про існування жіночої дружби породжений давно і вирішиться ще зовсім не скоро. Однак ніхто і ніколи не…

Протилежності сходяться? фото

Протилежності сходяться?

Існує думка, що протилежності сходяться. Однак, це не зовсім так. Абсолютно різні люди не можуть існувати разом.…

» » Скажи мені, хто твоя подруга ...