Розкажи мені, хто твоя подруга, і я скажу, хто ти

Розкажи мені, хто твоя подруга, і я скажу, хто ти
По тому, які люди знаходяться в найближчому оточенні, можна багато чого сказати про характер даної людини. Зокрема, це стосується і жіночої дружби. Хто твоя подруга і хто ти?

Умовно і грубо позначимо типи жіночих характерів як «стерва», «сіра миша» і «красуня».

Якщо у вашому оточенні є подруга з типом характеру «стерва», то про вас можна сказати наступне: ви більше схильні до впливу з боку інших людей, ніж готові самі стати лідером, і вас це особливо не турбує. Також варто придивитися до «стерво» з метою зрозуміти їх світогляд. Вони здорово можуть повеселити вас. Вони ведуть себе відкрито і невимушено, кажуть те, що думають скрізь, навіть там, де більшість людей воліли б промовчати. З «стервами» ніколи не вийде завести міцну дружбу, з ними ви тільки зможете весело проводити час.

Якщо у вас подруга з типом характеру «сіра миша» - непримітна, розумна, не завжди володіє хорошими зовнішніми даними, але майже завжди має багатий внутрішній світ, то про вас можна сказати, що ви є повною протилежністю їй. Ви красиві, але не такі розумні. Зате відносини з протилежною статтю у вас в рази краще і успішніше, ніж у «сірої миші». Вам подобається радити, вчити, наставляти вашу подругу. Це, як правило, стосується суспільного життя - хода, стиль, манера говорити і так далі. Дружба ваша, ймовірно, триватиме довго. Але вона може різко обірватися в той момент, коли «мишка» почне більш стильно одягатися вже самостійно, у неї почнуть змінюватися інтереси, і вона все рідше буде прислухатися до ваших порад.


«Красуня», будучи вашою подругою, навіть якщо ви не є володаркою шикарною і привабливою фігури, здатна зробити вас більш привабливою на своєму тлі. Чоловіки будуть бачити в вас деяку «родзинку», мовляв, раз така красуня поруч з цією дівчиною, значить, в ній щось є. Дружбі з «красунею» найчастіше настає кінець через чоловіка, якого ви не зможете поділити.

Яка б подруга не була в вашому оточенні, ніколи не варто ідеалізувати ваші відносини. всі особисті секрети завжди тримайте при собі, на те ж вони і особисті.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Задзеркаллі фото

Задзеркаллі

Чи не доводилося вам спостерігати таку картину: йдуть дві дівчини, одна з яких точна копія другої. Причому, добре…

10 Рад як зберегти дружбу фото

10 Рад як зберегти дружбу

Дружба це взаємини між людьми, засновані на взаємній симпатії, інтересах, загальних захоплення. Дружба це повага і…

Ідеальна кількість подруг фото

Ідеальна кількість подруг

Справжні подруги ніколи не набриднуть і не стануть вашими суперницями. Вони потрібні, але не як "жилетка для сліз" або…

Подруга-розлучниця фото

Подруга-розлучниця

Сьогодні безліч одружених чоловіків середнього віку шукають собі коханок з близького оточення, які завжди знаходяться…

Коли дружба на шкоду фото

Коли дружба на шкоду

Жіноча дружба сильно відрізняється від чоловічої. Ми прив`язуємося до подруг на емоційному рівні, ставимо їх на один…

Жіночі розмови: стерва фото

Жіночі розмови: стерва

Улюблений персонаж жіночих розмов - стерви. Але ніхто не відгукується про них з любов`ю. Цим жінкам заздрять, їх…

Стерво - це я? фото

Стерво - це я?

Іноді буває так, що слова різко змінюють свій сенс. Наприклад, раніше слово "стерва" означало зовсім неприємні речі.…

Скажи мені, хто твоя подруга? фото

Скажи мені, хто твоя подруга?

Серед чоловіків існує думка, що жіночої дружби не існує. Однак вони не зможуть зрозуміти, що подруги теж бувають різні.…

Скажи мені, хто твоя подруга фото

Скажи мені, хто твоя подруга

Суперечка про існування жіночої дружби породжений давно і вирішиться ще зовсім не скоро. Однак ніхто і ніколи не…

12 Ознак справжньою подруги фото

12 Ознак справжньою подруги

Щоб не говорили про жіночу дружбу, ясно одне - вона існує. Тим, кому пощастило дізнатися, що таке справжня подруга,…

Як зберегти жіночу дружбу фото

Як зберегти жіночу дружбу

Дружба і підтримка потрібні кожній людині. І хто, як не подруга, вислухає і дасть добру пораду, при необхідності…

» » Розкажи мені, хто твоя подруга, і я скажу, хто ти