Чудова груди: міфи і реальність

Чудова груди: міфи і реальність
Багато дівчат мріють про красиве грудей - предмет чоловічого захоплення і заздрості інших жінок. Суперечки про те, який жіночий бюст можна вважати найкрасивіших, не вщухають роками, і породили, в свою чергу, безліч міфів.

Ідеальної форми і розміру жіночого бюста, мабуть, не буває. В античності цінувалася не надто великі груди округлої форми. Середні століття «порадували» дам всіх станів повальним рахіт, через що (а зовсім не через підступи інквізиції) жінкам довелося задовольнятися мінімалізмом в області грудної клітини. Ренесанс повернув жіночому бюсту пишність, яка дійшла до непристойних розмірів в епоху бароко. Так що там говорити: навіть протягом XX століття «мода» на плоский або жіночний бюст змінювалася практично кожне десятиліття. Тому це якраз той випадок, коли «розмір і форма не мають значення», має значення лише ступінь доглянутості і пружності.

Те ж стосується і пластики: яку б форму, і який розмір ні біля погруддя, головне, щоб хірургічне втручання не зашкодило надалі здоров`ю жінки, в тому числі і здоров`ю грудей.

Люди народжуються з певною кількістю м`язових волокон, які визначаються генетично. Чисто теоретично груди накачати можна лише до того розміру, який був у одній з близьких родичок, чиє ім`я і зовнішність стерто в глибині століть. Тому нерідкі такі випадки, коли нинішні мами і бабусі, володарки пишних форм, виглядають поруч зі своєю донькою та онукою з розміром грудей, які прагнуть до нуля, як мешканки іншої планети.

І все ж гімнастика, безумовно, корисна для м`язів грудей. Тільки робити її треба регулярно, зміцнюючи і підтримуючи не тільки м`язовий тонус, але і свій гарний настрій при вигляді нехай невеликого, але пружного бюста.


Медичні препарати, чиє застосування ще далеко не виявило всіх згубних наслідків для здоров`я жінки, з кожним роком використовуються все ширше. Біда в тому, що в їх склад входять гормони (або фітогормони, механізм впливу яких досі не до кінця вивчений). Та й бюст, трохи збільшився з їх допомогою в розмірах, втратить всю свою пишноту, як тільки курс, призначений, дай Бог, лікарем, підійде до кінця. Наслідки ж неконтрольованого прийому гормонів можуть бути непередбачуваними, аж до безпліддя.

Тому набагато безпечніше використовувати звичайні косметичні засоби. Розмір грудей вони, звичайно ж, не збільшать, але легкий щоденний масаж з їх застосуванням вельми корисний для її здоров`я.

Незламний міф про користь капусти для збільшення грудей не використав як привід для жартів тільки ледачий. Живучість цього міфу пов`язана, швидше за все, з практичної доступністю необхідного для «зростання» грудей продукту. Втім, якщо є капусту кожен день, шкоди від цього не буде, а вітамін C, що міститься в ній в пристойних кількостях, посприяє кращому засвоєнню поживних речовин, і, відповідно, загального стану здоров`я. А про груди, «знайденої в капусті», в пристойному суспільстві краще не згадувати.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Я соромлюся своїх грудей фото

Я соромлюся своїх грудей

Груди дається жінці природою, і тут вже як кому пощастить. Дуже багатьох дам категорично не влаштовує отримане: хтось…

Чи шкідлива пластика грудей фото

Чи шкідлива пластика грудей

Кожна жінка мріє мати красиву груди. Ще в школі саме на неї починають звертати увагу однокласники, вона стає предметом…

Як підняти груди фото

Як підняти груди

Майже кожна дівчина в душі мріє мати високу пишні груди. На жаль, дійсно виграшними формами володіють аж ніяк не всі.…

Як зменшити великі груди фото

Як зменшити великі груди

Великі груди, навіть будучи вельми привабливою з естетичної точки зору, може доставляти жінці масу незручностей. Вона…

Міфологія жіночих грудей фото

Міфологія жіночих грудей

Гарний жіночий бюст завжди вважався одним з найголовніших об`єктів уваги представників сильної статі. І зовсім не…

Як надати форму грудей фото

Як надати форму грудей

Гарний бюст - мрія жінок, предмет жадання чоловіків. І розмір тут не завжди важливий. Головне, щоб груди були пружними…

Дієта для зростання грудей фото

Дієта для зростання грудей

Красиві груди - завжди, в усі часи є гордістю жінки. Пружна, красива, міцна з гладкою шкірою - мати таку груди мріє…

Красива і пружні груди фото

Красива і пружні груди

У кого груди, як він вважає, в прекрасній формі, вітаю. Але, як би там не було багато все одно чимось незадоволені:…

Груди: розмір має значення фото

Груди: розмір має значення

Збільшення грудей - досить складна і дорога операція. Вона має непростий болючий відновний період. І багато жінок йдуть…

Правила гарного бюсту фото

Правила гарного бюсту

Красиві груди - це та, про яку дбають і яку підтримують в хорошій формі. Якщо не доглядати за грудьми, то, якою б…

» » Чудова груди: міфи і реальність