8 Способів "загасити" конфлікт в родині

8 способів
Навіть в самій дружній родині трапляються сварки і конфлікти. Найголовніше - не дати скандалу розгорітися, бо пройшовши певну точку, він може стати неконтрольованим, і потім доведеться довго відходити від наговореної в запалі слів і досконалих в афекті вчинків. Набагато простіше загасити його на самому початку, ніж потім зализувати рани і відновлювати руїни.

Кращий спосіб загасити полум`я, - не давати йому їжі. Візьміть себе в руки і не дозволяйте собі відповідати, якщо звинувачують вас. Ні, не демонстративно - просто дайте людині виговоритися. Ніхто не буде розмовляти з порожнечею, сказавши все, що накопичилося і не отримавши у відповідь ні докорів, ні заперечень, ваш опонент, швидше за все, замовкне. Може бути, він навіть запитає: «Ну що ти мовчиш?» А ви дайте відповідь: «Ну, а що тут скажеш». Говоріть спокійно і тихо. Не кричіть у відповідь. Навіть якщо всі закиди несправедливі - неважливо. Вам же потрібно зараз погасити конфлікт - ось і гасіть!

Чи не узагальнюйте. Якщо хтось винен в тому, що розбив вашу улюблену чашку або забув купити хліб до вечері, не треба кричати: «Ось так завжди! Ось в цьому ти весь! Тобі завжди наплювати на мої прохання! Правильно мені мама казала! »Візьміть себе в руки і про себе скажіть:« Це всього лише чашка, ніхто не помер ». І повторіть так разів двадцять. Ви самі не помітите, як вам стане смішно від того, що хвилину тому ви готові були рвати і метати. Це просто втома і роздратування.

Визнайте свою провину. Нехай він сто разів не правий - визнайте зараз, в даний момент. Він роздратовано сказав, що суп знову пересолений або що ви знову витратили багато грошей? Погодьтеся з ним. Зрештою, може, дійсно пересолений, або ви правда вийшли з бюджету. Погодьтеся і спробуйте змінити ситуацію моментально - замініть суп салатом і відбивною, повинною щодо витрати. Потім, коли він трохи заспокоїться, ви можете поговорити спокійно і, можливо, з`ясується, що він просто роздратований через проблеми на роботі, а суп був прекрасний.

Іноді просто підіть. Чи не ляскаючи дверима, без гучних фраз - просто, якщо ви бачите, що ваш чоловік не готовий нормально розмовляти і вибрав вас мішенню свого поганого настрою - підіть від скандалу. Неважливо куди - в магазин за тим же хлібом, з собакою на прогулянку, до сусідки. За цей час він встигне охолонути, але не почне дратуватися знову. Тоді ви зможете спокійно поговорити.


Покличте на допомогу гумор. Чи не сарказм, чи не знущальний іронію, а добрий жарт. Потрібно бути тактовною, щоб це дійсно було смішно, але ні в якому разі не прикро. Якщо ви разом сміятися, конфлікту моно уникнути.

Спробуйте бути конструктивною. Вас в чомусь звинувачують. Скажіть: «Добре, а ти б що зробив?», «А ти що пропонуєш? Можливо, я помиляюся - давай спробуємо розібратися разом ». Людина, з яким готові співпрацювати, чи не буде просто лаятися і кричати. Може, він побурчить трохи, але це вже буде не конфлікт, а просто робоча ситуація

Не дозволяйте собою маніпулювати і не займайтеся цим самі. Хто краще близьких знає все слабкі місця! Не наносіть свій удар в хворе місце, ви тільки робіть партнера, і робили самі. Тримайте себе в руках і не парирує удари. В цьому суперечці НЕ буде перемоги - все програють.

Попросіть допомоги. Так, пошліть сигнал SOS. Діти нахапали двійок? Не кажіть йому, що це його вина теж. Просто скажіть: «Я не справляюся, ти ж знаєш, я погано розбираюся в фізиці, а ти у нас закінчив технічний вуз з червоним дипломом. Допоможи мені! Поясни, і я зможу їм допомогти ».

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

» » 8 Способів "загасити" конфлікт в родині