Зміцнення зубів продуктами

Зміцнення зубів продуктами
Краса і здоров`я зубів безпосередньо відображає поведінку кожної людини. Слід зазначити, що красива посмішка дозволяє більше і частіше посміхатися, піднімаючи собі і оточуючим людям настрій.

Звичайно ж, здоров`я зубів цілком і повністю знаходиться в руках людини, так як він повинен систематично відвідувати стоматолога, дотримуватися гігієнічних правил, дбайливо поводитися зі своїми зубами. Також існує список продуктів, вживання яких сприятливо впливає на здоров`я зубів.

Перш за все, продукти для зміцнення зубів повинні бути досить жорсткими (наприклад, морква, яблука, огірки), що дозволяє не тільки збагатити структуру зуба корисними мікроелементами і вітамінами, але і поліпшити процес кровообіг в яснах. Таким чином, жорсткі овочі і фрукти масажують ясна і стимулюють постійне виділення слини, яка має дезінфікуючий властивість.

Також сприятливо на стан зубів впливає зелень (салат, кріп, петрушка, селера), яка корисна не тільки для них, але і для всього організму в цілому. Мікроелементи, що містяться в зелених рослинах, зміцнюють стінки судин, за рахунок чого знижується ймовірність кровотечі ясен. Крім того, сік зеленої цибулі і петрушки надає відбілюючий вплив і усуває неприємний запах з рота.

Сік багатьох ягід (журавлина, смородина, суниця) має протимікробну дію, тому використовується для профілактики виникнення карієсу зубів. Ягоди винограду здатні усунути поява і розмноження шкідливих мікробів у ротовій порожнині. Сік ягід багатий вмістом органічних кислот, кальцію, магнію, йоду, фтору, заліза і т.д.


Різні горіхи мають протимікробну і антисептичні властивості, тому здатні знизити больовий поріг при появі зубного болю. Горіх кедра сприяє розвитку кісткової тканини, формування і збереження зубів, нормалізує згортання крові. Мигдаль покращує стан зубів і ясен і знижує біль при спазматических явищах.

Молочні продукти містять велику кількість кальцію, який необхідний для формування і поліпшення стану зубів. Молочні продукти з вмістом молочної кислоти найбільш добре засвоюються людським організмом, завдяки чому кісткова тканина зберігається тривалий час.

Ці та багато інших продуктів здатні поліпшити не тільки зовнішній вигляд зубів, але і внутрішню будову зуба. В результаті щоденного прийому списку продуктів покращиться не тільки стан зубів, але і загальний стан організму.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Зміцнення зубів і ясен фото

Зміцнення зубів і ясен

Зміцнення зубів і ясен - це не просто важлива, а життєво необхідна процедура, яка допоможе не тільки зберегти здоров`я…

Як зняти чутливість зубів фото

Як зняти чутливість зубів

Підвищена чутливість зубів заподіює дискомфорт, тому необхідно знати основні методи для зниження хворобливих відчуттів…

Як зміцнювати емаль зубів фото

Як зміцнювати емаль зубів

Красиві зуби - це символ здоров`я і успіху. Завжди приємно дивитися на променисту посмішку. Щоб зуби залишалися міцними…

Як зберегти здорові зуби фото

Як зберегти здорові зуби

У нашій статті «Як зберегти здорові зуби» ви зможете дізнатися, які існують методи боротьби з карієсом і…

Правильний догляд за зубами фото

Правильний догляд за зубами

Найстрашніший ворог ваших зубів - це зубний камінь, який з`являється на ваших зубах, як плівка і утворюється з слини і…

Небезпечні для зубів продукти фото

Небезпечні для зубів продукти

Зубна емаль захищає зуби від шкідливого впливу зовнішніх факторів, тому дуже важливо зберегти її якомога довше міцною і…

Правила здорових зубів фото

Правила здорових зубів

Рідкісний щасливчик може похвалитися своїми ідеальними білосніжними зубками. Більшість людей змушене ховати свою…

Як зберегти здоров'я зубів фото

Як зберегти здоров'я зубів

Красиві і здорові зуби - зовсім не міф. Їх здоров`я знаходиться в ваших руках. Навіть якщо ви з дитинства схильні до…

Як захистити зуби фото

Як захистити зуби

Страви і напої, які ми вживаємо, можуть впливати на стан наших зубів. Деякі продукти захищають наші зуби, а деякі,…

» » Зміцнення зубів продуктами